Regularne Ćwiczenia są Najlepsze na Spalanie Tłuszczu – Jakie wybrać

cardio

Regularne Ćwiczenia są Najlepsze na Spalanie Tłuszczu – Jakie wybrać. Jak wiecie, regularne ćwiczenia są ważną częścią zdrowego stylu życia. Jeśli jednak zastanawiasz się nad dodaniem go do codziennej rutyny, treningi o wysokiej intensywności, których oczekujesz, mogą przynieść efekty nie ważne w jakim wieku jesteś. Ale treningi o dużej intensywności, przepocone potem to nie jedyne opcje! Nadal możesz spalać mnóstwo kalorii i pompować krew za pomocą ćwiczeń o niskiej intensywności, przyjaznych dla stawów.

Po Treningi online kliknij tutaj i tylko jeśli jesteś zdecydowana ćwiczyć ze mną!

Regularne Ćwiczenia są Najlepsze na Spalanie Tłuszczu – Jakie wybrać. Uwzględnienie ćwiczeń o niskim wpływie na styl życia ochroni stawy i mięśnie przed kontuzjami, czyniąc ćwiczenia o wiele bardziej dostępnymi, a tym samym pomagając trzymać się schematu treningu. Oto niektóre z moich ulubionych ćwiczeń o niskiej intensywności.

Wioślarstwo
Wioślarz to taki sprzęt na którym wszyscy padają po 10 minutach. Wioślarstwo to jednak świetny sposób na ujędrnienie całego ciała bez powodowania dużego obciążenia stawów. Aby w pełni wykorzystać swój trening i uniknąć przepracowania jednej części ciała. Przy odpowiedniej ilości energii wiosłowanie może spalić ponad 500 kalorii w ciągu godziny! Jeśli oczywiście wytrzymasz.

Trening siłowy 
Tym razem pomiń bieżnię, aby otrzymać dzienną dawkę treningu na twoje mięśnie. Zapewnia wszystkie korzyści związane z spalaniem tłuszczu i kalorii podczas ćwiczeniom z obciążeniem Mało tego, jeśli zastosujesz hantelki 1 kg, możesz również pracować nad górną częścią ciała w sposób, którego bieżnia nigdy nie byłaby w stanie. Dostosuj prędkość, opór i nachylenie, aby przez cały czas czuć napięcie.

Pływanie
Podczas gdy basen jest z pewnością wspaniałym miejscem do relaksu i ochłodzenia się latem, jest także doskonałym miejscem do spalania kalorii. Pływanie pomaga w cardio, ale także pomaga budować siłę mięśni, ponieważ angażuje wszystkie mięśnie. To także świetny sposób na zmniejszenie stresu, poprawę elastyczności i w koordynacji i wyleczenie niektórych urazów. Ponadto możesz przejść przez wiele różnych stylów, w tym stylem klasycznym, stylem grzbietowym, stylem bocznym i stylem dowolnym, aby urozmaicić swój trening.

Jazda rowerem
Jazda na rowerze jest jednym z najwygodniejszych ćwiczeń, ponieważ można to zrobić na siłowni, podczas zajęć rowerowych, a nawet na zewnątrz! Jeśli twój rower jest odpowiednio dopasowany, możesz wpaść w świetny trening cardio i tonować ciało bez urazów kolan! Jeśli możesz, zalecam jazdę na rowerze na świeżym powietrzu; jeźdźcy wywierają o 25 procent więcej mocy na zewnątrz niż w pomieszczeniu, nie zdając sobie z tego sprawy. Minimum 1 h dziennie.

Joga
Jest to starożytna praktyka, która wciąż ma swoją zasłużoną nazwę w dziedzinie zdrowia i dobrego samopoczucia. Joga nie tylko pomaga budować siłę mięśni i poprawia postawę, ale może również zapobiegać rozpadowi stawów, chronić kręgosłup, zwiększać przepływ krwi, zwiększać odporność i utrzymywać układ nerwowy. To oczywiste!

Zumba
Ten inspirowany łaciną trening taneczny jest delikatny dla ciała, ponieważ nie wymaga dużego wpływu, ale naprawdę pochłania kalorie! Jest świetny dla górnej części ciała, ponieważ energicznie przesuwasz ramiona i tułów do muzyki. Najlepsze jest to, że możesz nawet nie zauważyć, jak ciężko ćwiczysz, ponieważ świetnie się bawisz!

To tylko niektóre z propozycji na spalanie kalorii, a w niektórych przypadkach  nawet budowanie mięśni. Wszystko zależy od tego jaki jest twój cel i ile kg masz do zgubienia. Najważniejsze jest to abyś robiła to dla siebie, a nie, że koleżanka schudłą lub ćwiczy. Rób to dla siebie, a efekt przyjdzie bardzo szybko.

Po Treningi online kliknij tutaj i tylko jeśli jesteś zdecydowana ćwiczyć ze mną!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk