Cardio vs Trening Siłowy – Trać z Centymetrów

trening siłowy

Cardio vs Trening Siłowy – Trać z Centymetrów. Pewnym sposobem zapobiegania chorobom jest pełna dbałość o ciało na zewnątrz czyli budujemy ciało poprzez treningi w domu lub na siłowni  i dbanie o wnętrze, w tym oczyszczanie jelit z wszelkich toksyn, pasożytów i złogów kałowych.

Musisz wiedzieć, że aby przejść do odchudzania musisz oczyścić  się z jelit i nerek. Metodą oczyszczającą i poprzez dietę i trening. Nigdy nie odchudzisz się tylko poprzez orzyszanie, to jest dopiero początek twojej przygody z zgubieniem tłuszczu.

Wyobraź sobie, że zrobisz oczyszczanie 14 – dniowe i zgubisz 5 kg złogów pokarmowych. I co dalej? Nic! Nic się dalej nie dzieje…więc musisz po tych 14 dniach dodać trening odpowiedni i stosować odpowiednie odżywianie. I to jest najlepszy sposób na schudnięcie i ujędrnienie ciała.

Teraz ważny jest jaki trening wybierzesz i dietę. Jeśli będziesz tylko kręcić na rowerku lub steperze, to schudniesz, ale będziesz miała obwisłą skórę od pasa po kolana, clellulit nie zniknie, brak mięśni i jędrnych pośladków.

Jeśli wybierzesz trening siłowy z hantelkami w domu lub na siłowni, to piękniej ujędeisz ciało i pośladki, skóra się bedzię wchłaniać, a waga będzie spadała powoli, nawet wcale. Czyli będziesz budowała sobie mięśnie, one będą sobie rosły, jednocześnie będziesz spalała tłuszcz. To jest proces powolny, ale bardzo skuteczny. Jeśli nie jesteś cierpliwa i nie masz determinacji nie przyniesie to żadnego efektu.

Zastanów się nad tym – dlaczego wszystkie młode dziewczyny wyglądają pięknie, maja super ciało i dużą pupe ( mówimy tu o dziewczynach, które ćwiczą ). Po pierwsze są młode, trenują regularnie i stosują dietę cały rok, a nie tylko 3 miesiące w roku. Po drugie może robią sobie operacje plastycznie lub kosmetyczne, żeby lepiej wyglądać na zdjęciu.

Zastanów się teraz dlaczego kiedy oglądasz w jakiej gazecie lub internecie dziewczyny z płaskim brzuchem i sześciopakiem, jędrnym pośladkach i pięknych ramionach? One ćwiczą regularnie i trzymają dietę cały rok, a nie tylko sezonowo. To samo tyczy sie osób,którzy ćwiczą wiele lat i stają na scenie Fitness. To nie jest miesiąc czy pół roku ćwiczeń cardio?! To jest kilkuletnia i ciężka praca na siłowni lub w domu. Restrykcyjna dieta i wiele wyrzeczeń.

A wy po miesiącu czy dwóch już się poddajecie i siadacie na laurach, bo zgubiłaś 3 kilogramy, albo nie masz motywacji i wpierdzielasz cipsy, bo masz tysiące problemów, które cię demotywują.

Arnold Schwarzenegger znany wszystkim, aby wspiąć sie na sam szczyt ćwiczył 2 razy dziennie przez cały tydzień, bez pieniędzy, próbował wszystkiego aby wystąpić na scenie. I wiecie co…on nadal ćwiczy na siłowni, a man lat 70. Kiedyś siłownie to były takie w domu i wystarczało, a teraz jest tych siłowni od groma, a tylko narzekacie bo mnie głowa boli, bo ja pracuje po 12 godzin, bo ja to, boa ja tam to.

To są zwykłe wymówki i lenistwo, za które płacisz swoją chorobą cukrzyca – tarczyca.

Wiec teraz po przeczytaniu tego artykułu napiszesz do mnie z zaczniesz działaĆ TU I TERAZ. 

m.klos@mataleo.eu

KLIKNIJ TUTAJ

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk