Trening Na Leniucha – Szczupłe i Zgrabne Nogi

Trening na lenucha - Szczupłe Nogi Średni

Powodem, dla którego ćwiczenia są ważne, jest to, że jedną z głównych przyczyn otyłości jest brak ruchu. Oczywiście dieta odgrywa najważniejszą rolę, ale jeśli chcesz coś zmienić, musisz ćwiczyć.

Pracuje z paniami od ponad 20 lat i wiem, że jak nie poćwiczysz to zmiany w swoim ciele nie zobaczysz tym bardziej po 50 – pięćdziesiątce. Wiele kobiet zgłasza się do mnie z prośbą o pomoc z różnymi problemami ruchowymi, bólami pleców i otyłością.

Kobiety w tym wieku mają zaczynają swoją nową drogę życia, a powiem szczerze, że nie mają już siły, żeby żyć. Dlatego stworzyłam tą stronę aby wspólne z Tobą przekroczyć swoją linie i zacząć dbać o siebie właśnie w wieku 40-50 lat.

Ja niedługo kończę 50 lat i wiem, jak szybko te procesy starzenia nadchodzą i nie możemy nic z tym zrobić. Możemy natomiast być zdrowa i silna z kondycją i pięknym ciałem. Wiem o tym, bo sama ćwiczę codziennie po 2 h siłownię i BJJ od 3 lat i nigdy dotąd nie byłam tak zwinna, rościągnięta czy silna z jędrną skórą.

Kliknij tutaj po współpracę i nie czekaj na ostatnią chwilę.

Oto 10-minutowy program ćwiczeń dla leniwych lub jak ktoś woli nazwę na leżąco.  Wszystkie ruchy są naprawdę proste i skuteczne. Można je wykonywać bez wychodzenia z domu i przy pomocy osobistego instruktora online takiego jak Ja.

Te ćwiczenia pomogą Ci uzyskać wymarzoną sylwetkę w każdym wieku i nie zajmą Ci dużo czasu i wysiłku. Wypróbuj więc te ćwiczenia, a wynik zrobi na Tobie wrażenie!

Na początku zrób rozgrzewkę przez 5 minut.

 

  1. Wznosy bioder do góry, niby proste, a jednak przy 4 seriach po 15 powtórzeniach będzie boleć i bedą efekty.

 

2.Brzuchy i nogi ćwicząc na leżąco to idealne połączenie. Możesz na początku zrobić 15 x 3 serie na każdą nogę.

 

3.Leżąc na plecach przenosisz nogę na zewnątrz, ramiona przesuwasz na brak aby mieć stabilizację ciała. 3 x 12 powtórzeń na każdą nogę.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk