Nauka Pozowania Fitness Bikini w Anglii

Nauka Pozowania

Czym są warsztaty?

Nauka pozowania w Anglii oraz przygotowania do startu z zakresu bikini fitness wskażą Ci drogę, oraz klucz do sukcesu podczas debiutu czy startu w oficjalnych zawodach bikini fitness w NAC-UK. Szkolenie z przygotowania do startu w zawodach bikini fitness oferujemy wszystkim paniom, które planują wziąć udział w profesjonalnych zawodach oraz pozyskać specjalistyczną wiedzę. Przed uczestnictwem w zawodach jest bardzo rozległe, dlatego też ja Gosia Klos jako sędzia międzynarodowy w NAC-UK przekaże swoją wiedzą i doświadczeniem pomogą Ci zdobyć cenną wiedzą, umożliwiającą udany start w zawodach, zarówno w bikini fitness, jak i fitness sylwetkowym.

Program nauki pozowania

Pozowanie i nauka – pozy obowiązkowe, układ dowolny, T-walking, prezencja sceniczna 2h
Kryteria oceny sędziowskiej
Makijaż
Ogólna prezentacja w NAC-UK
Mnóstwo rad i wskazówek

Nauka Pozowania Październik 2017

Od grubaski

do Miss Fitness Wielkiej Brytanii

Dzięki odpowiedniej diecie i regularnej pracy, przez dwa lata osiągnęłam coś, co dla wielu z was wydaje się być tylko marzeniem.

2011 – Ważyłam ponad 100kg…

2013 – Zajęłam drugie miejsce Miss Figure w NAC UK CHAMPIONSHIP

2014 – Zajęłam drugie miejsce Miss Fitness w NAC UK CHAMPIONSHIP

Odchudziłam ponad 400 pań 2013-2016

Oficjalny Sędzia w Federacji NAC:

UK 2015
HISZPANIA 2016
NIEMCY 2016
Doświadczenia zawodowe 16 Lat

A teraz chcę podzielić się swoimi doświadczeniami i pokażę Tobie jak osiągnąć upragnioną wagę i wspaniałą sylwetkę.

6 odpowiedzi

  1. Dziewczyny zapisujcie sie na prawde mega profesjonalizm mila atmosfera. Wszystko objasnione krok po kroku Oczywiscie moja obecnosc obowiazkowa w kwietniu do zobaczenia

  2. Bardzo dobra organizacja, Pani które prowadzi zajęcia wszystko po kolei wyjaśnia, zwraca uwagę na szczegóły pełny profesjonalizm, polecam innym dziewczynom zapisujcie sie 🙂

  3. Codzienie mozemy nauczyc sie czegos nowego I w kazdym wieku .Uczac sie Od najleprzych i w miłej atmosferze nauka staje sie łatwiejsza .
    Serdecznie polecam .

  4. Dobra organizacja i atmosfera 🙂 pod dobrym okiem profesjonalistów ,myśle ze napewno osiągnę upragniony cel 🙂 jestem bardzo zadowolona i zachęcam was drogie kobitki do współpracy bo warto !

  5. Bardzo serdecznie polecam przyjechać i spróbować nauczyć się czegoś pod okiem najlepszych a w dodatku w miłej bezstresowej atmosferze ! Polecam!

Napisz komentarz