Jak stracić tłuszcz z brzucha w 3 miesiące cz. 3

Jak-stracic-tluszcz-z-brzucha-w-3-miesiace-mataleo-Gosia-klos

Jak stracić tłuszcz z brzucha w 3 miesiące cz. 3

To już trzecie i ostatnie 🙁 spotkanie z serii Jak stracić tłuszcz z brzucha.

Po dwóch ostatnich artykułach dostałam sporo wiadomości z prośbą o pokazanie więcej konkretnych ćwiczeń. Przyznam się szczerze, że czasami czuję się trochę jak chirurg 🙂 Przychodzi do chirurga człowiek ze złamaną nogą. Ten mu zakłada gips, ale człowiek w domu w ogóle go nie nosi – bo ma swój rozum. Wystarczy przecież owinąć złamanie bandażem 🙂

Uważny czytelnik zauważył, że w poprzednich artykułach podałam same konkrety i to te najważniejsze konkrety ze wszystkich ważnych konkretów 🙂 Poniżej linki do poprzednich artykułów:

Jak stracić tłuszcz z brzucha w 3 miesiące cz. 1

Jak stracić tłuszcz z brzucha w 3 miesiące cz. 2 

Rozumiem też, że chciałybyście dowiedzieć się, jakie konkretnie ćwiczenia należy wykonywać, aby nasz kochany brzuszek stał się „smakowity” 🙂 Dlatego, wybrałam dziś zestaw prostych ćwiczeń do wykonania w warunkach domowych. Oczywiście można je również wykonywać w każdej siłowni, jednak nie ma konieczności zapisywać się do niej, aby te ćwiczenia wykonywać.

Jak stracić tłuszcz z brzucha w 3 miesiące – Miesiąc 3

Krok 1
Zwiększ ilość czasu, który poświęcasz na wykonywanie ćwiczeń od 30 minut do 45 minut dziennie. Im więcej ćwiczeń wykonujesz, tym więcej kalorii spalisz, tym więcej tłuszczu z brzucha wyeliminujesz i tym więcej tłuszczu ze swojego ciała spalisz.

Krok 2
Wykonuj dużo brzuszków i przysiadów. Oprócz tego wykonuj każde ćwiczenia, które powodują napinanie się mięśni brzucha. Potocznie nazywane brzuszki i przysiady działają bardzo skutecznie. Dlatego wykonuj je w seriach. 1-3 serie, po 10 -30 powtórzeń każda, rano i wieczorem. Jeśli czujesz się na siłach możesz śmiało zwiększyć liczbę powtórzeń, zwiększając tym samym szybkość spalania tłuszczu jak i siłę samych mięśni.

Kto ma mocny kręgosłup, nogi i brzuch – długo żyje

Stare przysłowie japońskie

Krok 3
Wykonuj różne ćwiczenia na brzuch i nogi

  • leżąc na plecach – unoś tułów do góry
  • leżąc na plecach – unoś wyprostowane nogi do pionu i powoli je opuszczaj
  • leżąc na plecach – wykonuj tzw nożyce, pionowe i poziome
  • leżąc na plecach, oprzyj zgięte nogi na krześle. Staraj się unosić tułów, dotykając głową do kolan
  • leżąc na plecach, oprzyj zgięte nogi na krześle. Staraj się unieść tułów, dotykając głową do kolan i wytrzymaj w tej pozycji 30-60 sekund

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk