Jak stracić tłuszcz z brzucha w 3 miesiące

Próby schudnięcia nigdy nie są łatwe, ale może to wydawać się szczególnie trudne, gdy chcesz stracić tłuszcz tylko z brzucha. Można jednak stracić tłuszcz z brzucha, stosując się do prostego trzymiesięcznego planu, który koncentruje się na poprawie ogólnego stanu zdrowia.

Pokażę tutaj ogólne zasady, jakie stosowałam u siebie, a jakie teraz wykorzystuję w pracy z moimi klientkami. Jeśli zależy ci na szybkich efektach i nie chcesz czekać na kolejne części artykułów, skontaktuj się ze mną już teraz, klikając w ten link.

Jak stracić tłuszcz z brzucha w 3 miesiące

Za każdym razem gdy zaczynam pracować z „ciałem”, muszę poznać kilka informacji. Są one potrzebne, aby wiedzieć jaki jest stan obecny i w którym kierunku zmierzamy. Dlatego na początku weź kartę, ołówek i zapisz następujące informacje:

  • Ile ważysz obecnie?
  • Ile chcesz ważyć gdy miną już trzy miesiące?
  • Jak obecnie wygląda twój plan żywieniowy?
  • Jak obecnie wyglądasz? – zrób sobie zdjęcie w bieliźnie z każdego profilu

Podałam tylko kilka podstawowych informacji, o które należy zadbać na początku. Wyprzedzając twoje pytanie – a do czego jest mi to potrzebne – wyjaśniam. Każdą podróż należy zaplanować. Podam przykład:

Mieszkam w Wielkiej Brytanii. Czasami zdarza się że podróżuję samochodem do polski. Przed każda podróżą muszę zaplanować, datę i czas wyjazdu z domu, datę i czas podróży promem, datę i czas dotarcia do domu. Planując taką podróż najczęściej planuję też drogę powrotną. Mając taki plan podróży, po prostu trzymam się go, i jeśli nie wydarzą się nieprzewidziane zdarzenia po drodze, docieram do celu na czas.

Podobna sytuacja jest, gdy planujesz stracić tłuszcz z brzucha w 3 miesiące. Zapisz datę i czas rozpoczęcia, oraz datę i czas dotarcia do celu. Zapisz to, co ze sobą zabierasz w tą podróż i co zamierzasz dowieźć do celu podróży – planujemy coś po drodze zrzucić 🙂 Mając taki plan możemy spokojnie zaczynać podróż 🙂

Jak stracić tłuszcz z brzucha w 3 miesiące

Miesiąc 1

Krok 1
Wyeliminuj wszystkie fast-food ze swojej diety. To dotyczy frytek, ciasteczek, ciast, słodyczy, lodów i inne podobnych przekąsek 🙂 Po wrzuceniu ich do kosza, nie kupuj ich ponownie. Gdy nie masz ich w zasięgu twojego wzroku i ręki, zmniejszysz pokusę ich podjadania.

Krok 2
Przestań pić napoje gazowane. Nie należy ich kupować. Soda ma dużo kalorii i nie oferuje żadnych wartości odżywczych. Napoje gazowane idą w talię, a tego przeciesz nie chcesz.

Krok 3
Pij co najmniej osiem szklanek wody dziennie. Dotyczy to każdego posiłku i ważne jest aby szklanką wody rozpocząć i zakonczyć każdy dzień. Picie wody przez cały dzień spowoduje, że organizm będzie nawodniony, i utrzyma metabolizm na prawidłowym poziomie.

ciąg dalszy nastąpi…

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk