Konsultacje Fitness w Wielkiej Brytanii

Konsultacje-Fitness-w-Wielkiej-Brytanii-Mataleo-Gosia-Klos

Konsultacje Fitness w Wielkiej Brytanii

W sumie nie ma dnia, abyśmy – razem z Damianem – nie otrzymywali informacji od dziewczyn, które mówią nam, że próbowały już wszystkiego, ale nadal nie mogą zgubić swojej wagi. Część z was po przeczytaniu gdzieś, że trzeba ćwiczyć – zaczyna ćwiczyć, czasami nawet bardzo intensywnie. Inna część dowie się, że najważniejsza jest dieta i zaczyna proces głodówki. Pozwól, że opowiem ci pewną historię.

Nie tak dawno temu, mój dobry kolega miał problem z samochodem, który – jak to się potocznie mówi – stracił moc. Nie było problemów z porannym uruchomieniem, jednak gdy jechał na autostradzie, kilka minut zajmowało mu, aby rozpędzić się do 70. Odwiedził więc warsztat samochodowy, gdzie dowiedział się, że trzeba wymienić turbo – czy jak to się tam nazywa 🙂 Od innego mechanika dowiedział się, że problemem jest katalizator. Jeszcze inny był zdania, że filtry.

Aż w końcu trafił na mechanika, który zaczął wypytywać go wszystko, a na końcu poprosił o przejażdżkę tym autem, ale jako pasażer. Po kilku minutach jazdy, mechanik poprosił o powrót do warsztatu, gdzie przekazał mojemu koledze, w czym jest problem i jak należy sobie z nim poradzić. Mechanik poprosił też o zapłatę. Problemem bowiem był sam kierowca i nie było potrzeby wymieniać czegokolwiek. Mój kolega bowiem wyznawał teorię, że podczas jazdy nie powinien przekraczać 2000 obrotów, przez co cały silnik zaczął się brudzić od środka. Wystarczyło wsiąść za kierownicę i trochę szybciej pojeździć, aby przedmuchać wszystkie kanaliki w silniku. (wybacz mi niefachowe słownictwo, ale słabo znam się na samochodach 🙂 )

OK, ale jaki jest związek między samochodem a konsultacją fitness?

Ileż to razy trzeba wyszukiwać kolejne diety i programy treningowe, zanim zrozumie się, że twój czas i pieniądze może zaoszczędzić Zawodowy Trener Fitness. Konsultacje Fitness służą właśnie dokładnej analizie ciebie, twojego sposobu odżywiania się, twojej aktywności fizycznej. I najczęściej okazuje się, że właśnie podczas konsultacji, jestem w stanie zdiagnozować problem, który często jest przecież ukryty.

Nasze 60 minut konsultacji jest dla wszystkich, którzy uczestniczyli już w zajęciach treningowych, zapisali się na siłownię, chodzili lub biegali kilometry, próbowali diet … ale nadal nie udało się osiągnąć zamierzonego rezultatu.

Podczas Konsultacji Fitness wypytamy cię o (prawie) wszystko, a ty dowiesz się od praktyka jak, co i kiedy jeść. Dowiesz się jak, co, gdzie i kiedy ćwiczyć. A po kilku czy kilkunastu tygodniach, jak będziesz odważna, opiszemy twoją historię, na naszej stronie, pokazując innym niedowiarkom, że osiągnięcie wymarzonej wagi i upragnionej figury, absolutnie jest w zasięgu twoich możliwości. (tutaj znajdziesz przykłady ). Jedyne co musisz zrobić to po to sięgnąć.

Dlatego jeśli naprawdę zależy ci na szybkim osiągnięciu rezultatu, jeśli naprawdę chcesz schudnąć, jeśli naprawdę chcesz mieć zdrową, seksowną sylwetkę, przestań czytać, zgłoś się do mnie lub Damiana i umów się na Osobistą Konsultację Fitness .

Napisz do mnie na maila m.klos@btinternet.com

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk