Jak stracić tłuszcz z brzucha w 3 miesiące cz. 2

Jak-stracic-tluszcz-z-brzucha-w-3-miesiace-Mataleo-gosia-klos-

W poprzednim artykule Jak stracić tłuszcz z brzucha w 3 miesiące pisałam o tym, jak ważne jest zapisanie stanu obecnego i zapisanie celu, który chcesz osiągnąć. Pisałam również o tym, jak ważne jest aby nie tylko pamiętać o tych informacjach, ale zapisać je w formie papierowej.

W kolejnym artykule Fitness Metamorfoza w 3 miesiące – pisałam o tym, abyś znalazła odpowiedź na pytanie dlaczego chcesz schudnąć? Dlaczego jest to dla ciebie takie ważne? Znalezienie odpowiedzi na pytanie dlaczego, znacznie przyspiesza cały proces odchudzania i osiągnięcia wymarzonej figury.

Dopiero gdy wykonasz sumiennie te dwie rzeczy, możesz zacząć szukać odpowiedniego programu treningowego i odpowiedniej diety dla siebie. Jednak pamiętaj o tym, aby nie przyspieszać całego procesu. Jeśli to zrobisz, najpewniej czeka cie szybka porażka i tak szybko jak zaczniesz proces odchudzania, tak samo szybko go skończysz. Jeśli zaczniesz odchudzać się bez zapisania stanu obecnego i konkretnego celu do którego dążysz, będziesz niczym królik z pewnej bajki. Zapytany dokąd zmierza, odpowiedział że nie ma znaczenia. W odpowiedzi usłyszał, że w takim razie, nie ma znaczenia w którą stronę pójdzie.

Jak stracić tłuszcz z brzucha w 3 miesiące cz. 2

Miesiąc 2

Krok 1
Ćwicz przez 30 minut każdego ranka. Zacznij dzień od wykonywania ćwiczeń dla układu krążenia, takich jak jogging, jazda na rowerze, bieganie lub pływanie. Każde poranne ćwiczenie, które podnosi tętno, będzie spalać kalorie. Poranne ćwiczenia w połączeniu z działaniami z pierwszego miesiąca, rozpoczną proces usuwania tłuszczu z brzucha.

Krok 2
Jedz co najmniej cztery porcje świeżych warzyw i owoców dziennie. Utrzymuj zaopatrzoną lodówkę świerzymi warzywami i owocami. Świeże warzywa i owoce, są wypełnione niezbędnymi minerałami i wodą, która sprawia, że szybciej poczujesz się pełna, co z kolei pozwala jeść mniej kalorii bez uczucia głodu.

Krok 3
Nie jedz przed snem! Przestań spożywać jakiekolwiek jedzenie dwie do trzech godzin przed snem. W ten sposób Twój organizm będzie miał czas, aby odpowiednio strawić pokarm dnia.

Pamiętaj, że najszybszą drogą do osiągnięcia wymarzonej sylwetki jest kontakt z Trenerem Personalnym.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk