Trener osobisty - Mataleo.eu

 

Gosia Kłos

 

 

Od 16 lat specjalizuje się w treningach z kobietami. Swoim klientkom zapewniam kompleksową opiekę w zakresie układania diety, prowadzenia treningów oraz monitorowania na bieżąco efektów i motywowania do dalszej pracy nad kondycją i sylwetką.

 

Wykorzystuję elementy treningu funkcjonalnego, który zapewnia piękną wyrzeźbioną sylwetkę, przyczyniając się równocześnie do poprawy ogólnej sprawności. Prowadzę treningi w systemie obwodowym, które zapewniają utratę tkanki tłuszczowej baz nadmiernej rozbudowy masy mięśniowej.

 

W pracy z klientkami koncentruję się na zmianie sposobu myślenia o aktywności fizycznej, zachęcając do zmiany stylu życia na bardziej aktywny. Staram się aby sport i zdrowy sposób żywienia, stał się ich pasją i nieodłącznym elementem dnia codziennego.

 

W pracy trenera stawiam na bezpieczeństwo. Ważna jest dla mnie technika wykonywanych ćwiczeń oraz dostosowanie poziomu zaawansowania. Jestem osobą wymagającą. Swoim podopiecznym, nie pozwalam się lenić. Zależy mi, aby każda osoba, która ze mną współpracuje, osiągnęła swoje cele. 

 

ZAWSZE stawiam na zdrowie! Każdy z nas jest inny a ten sam cel, można osiągnąć obierając różne drogi. Dlatego tak ważna dla mnie jest indywidualizacja w pracy zarówno trenera jak i dietetyka. Nie można stosować jednego wyuczonego schematu w treningu czy diecie – tak się nie da.

 

Gosia Klos

Prawidłowe Ćwiczenia i Wartościowe Pożywienie

 

Staram się uczyć jak prawidłowo ćwiczyć i odżywiać się wartościowym pożywieniem. Każda z nas przecież, pragnie mieć piękną sylwetkę. To nie jest takie trudne, najważniejsze jest zacząć…

 

Właściwa Dieta  Odpowiednie Ćwiczenia 

 

 

 

 • Basia: 10 KG w 3 miesiące – Gosia to świetny trener. Każdego traktuje indywidualnie, osobiście. Przyjaciółka z dobrym poczuciem humoru. Bywa surowa kiedy sytuacja tego wymaga :) ! Bardzo angażuje się w pracę z klientem a Jej doświadczenie odzwierciedla wspaniale podejście do klienta. Polecam !:) 
 • Patrycja: Ujędrniła ciało w 3 miesiące – Dietetyczka, trenerka, ale przede wszystkim kobieta borykająca się z problemami życia codziennego. Dzięki doświadczeniu potrafi zmienić życie wielu ludzi na lepsze. Diety, które pomagają nauczyć zdrowego odżywiania, treningi które pomagają w uzyskaniu pięknego ciała, a przede wszystkim przekazywanie dobrej energii. Ogromne zaangażowanie i wysiłek jak wkłada w pracę z każdym klientem, można gołym okiem zauważyć, patrząc na przemiany ludzi , którym pomaga. Oby więcej takich ludzi było na świecie.
 • Żaneta: Szczerze mogę polecić Gosię, jako trenera personalnego ;-) Jest wspaniałą osobą. Gosia w swoją pracę wkłada całe swoje serce. Na treningach daje niezły wycisk ;-) ale chyba na tym nam najbardziej zależy. Do swojej pracy podchodzi z pełnym profesjonalizmem, co bardzo w niej cenię..

 

Od Grubaski do Miss Fitness Wielkiej Brytanii

 

Dzięki odpowiedniej diecie i regularnej pracy, przez dwa lata osiągnęłam coś, co dla wielu z was wydaje się być tylko marzeniem.

 

 • 2011 – Ważyłam ponad 100kg…
 • 2013 – Zajęłam drugie miejsce Miss Figure w NAC UK CHAMPIONSHIP
 • 2014 – Zajęłam drugie miejsce Miss Fitness w NAC UK CHAMPIONSHIP

 

A teraz chcę podzielić się swoimi doświadczeniami i pokażę Tobie jak osiągnąć upragnioną wagę i wspaniałą sylwetkę.

 

*Daj sobie szansę i pozwól spełnić swoje marzenia!*

 

Przygotowałam zestaw porad i podpowiedzi:

 

 • jaką dietę stosowałam
 • jakie ćwiczenia wykonywałam
 • gdzie i jak długo ćwiczyłam
 • i wiele innych
  Jesteś zainteresowana?

 

Kliknij w poniższy link i pobierz dla siebie dietę.

 

  Zobacz Program    Umów się Konsultacje

 

0044 7825 268 743

 

Gosia Klos

 

 

 

 

 

 

Akademia Kocham Fitness | Grupa Mentoringowa Małgorzaty Kłos