Fitness Metamorfoza w 3 Miesiące

Fitness Metamorfoza w 3 miesiące

Minęło już wiele tygodni, od momentu, gdy opublikowałam na swoim blogu Rezultaty Moich Podopiecznych. Od tamtej chwili rozpoczęła się fala potężnego zainteresowania.
Nie ma dnia aby kilka osób nie dzwoniło do mnie z prośbą o pomoc w 3 miesięcznej metamorfozie.

Dzwonicie i piszecie prosząc o pomoc w zgubieniu zbędnych kilogramów. Mój kalendarz jest zapełniony na wiele tygodni do przodu i choć staram się jak mogę, to jednak wiem, że nie wszystkim wam zdołam pomóc osobiście.

Dla wszystkich tych dziewczyn, z którymi nie uda mi się spotkać osobiście, tworzę serię pomocnych artykułów. Wierzę, że zastosowanie się choć do kilku z chich, pozwoli wam skutecznie pozbyć się nadmiaru tłuszczu i osiągnąć wymarzoną wagę.

Bardzo dużo też otrzymuję wiadomości, w których wątpicie w uzyskanie wymarzonej sylwetki. Wiele z was ma takie wyobrażenie, że osoba, która pozbyła się w 3 miesiące, 20 kilogramów, jest jakby nie z tego świata. Myślicie, że taka osoba jest inna niż ty sama. Że ona to miała szczęście, że ona to miała łatwiej, że ta dziewczyna to nie ma na pewno takich problemów ja ty sama masz.

Otóż jesteś w błędzie. Każda z dziewczyn, z którymi pracowałam, z którymi pracuję jest z jednej strony „zwykłą” osoba a z drugiej strony bardzo niezwykłą.

Zwykłą dlatego, że jej życie i jej codzienne problemy niczym nie różnią się od twoich, codziennych problemów. Tak samo rano musi wstać, tak samo musi borykać się z opiniami otoczenia, głupimi komentarzami. Musi zmuszać się do kolejnego treningu czy też walczyć ze swoimi przyzwyczajeniami.

Niezwykłą dlatego, że się stara. Każdego dnia na nowo podejmuje wyzwanie i każdego dnia na nowo walczy ze sobą. Niezwykłość polega na tym, że każdego dnia przypomina sobie co chce osiągnąć i do czego dąży. I w końcu jej niezwykłość polega na tym, że uparcie dąży do celu.

Naturalnym staje się pytanie jak to osiągnąć? Jak motywować się codziennie do pracy nad swoim ciałem? Jak motywować się samodzielnie do kolejnego treningu? Jak samodzielnie walczyć z apetytem?

Zadanie stanie się dla ciebie prostsze, ba, nawet bardzo łatwe do wykonania, gdy znajdziesz odpowiedź na jedno pytanie.

Dlaczego?

Dlaczego chcesz schudnąć?
Dlaczego chcesz ważyć x kilogramów?
Dlaczego chcesz mieć smukłą sylwetkę?

Znajdź odpowiedź, szczerą dla siebie samej, odpowiedź na pytanie dlaczego.
Napisz w komentarzu poniżej, dlaczego tak bardzo ci na tym zależy. Wszystkie szczere komentarze! nagrodzę. Naprawdę warto!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk