Dodaj do Kawy te 3 Składniki – Gosia Klos

KAWA

Dodaj do Kawy te 3 Składniki – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg. Bardzo dużo osób pyta mnie o poranny napój, co mogą pic, czy mogą kawę czy może samą wodę. Przedstawię wam przepis i 3 składniki, które możesz dodać sobie do porannego napoju zamiast herbaty. Te 3 składniki mogą Twój zwiększyć metabolizm i dać Ci więcej energii na cały dzień.

Również tylko niektórzy wiedzą, że można przekształcić swój ulubiony poranek w napój wzbogacający metabolizm i potężny palnik tłuszczu! Wystarczy dodać kilka składników do swojej kawy i pomoże Ci spalić dodatkowe kilogramy bez zmiany diety lub stylu życia!

Te trzy potężne składniki to:

1. Olej Kokosowy jest prawdziwym cudem, który ma szeroki zakres zastosowań. Zawiera średnio-łańcuchowe kwasy tłuszczowe, które są natychmiast wysyłane do wątroby przez układ trawienny i są albo przekształcane w ciało energetyczne lub ketonowe, a nie w tłuszczu. Reguluje metabolizm w celu szybszego spalania tłuszczu i skuteczniejszego

Proces spalania tłuszczów wpływa znacząco na minerały i witaminy, więc miód może być bardzo pomocny, ponieważ dar natury zawiera je w dużych ilościach i zapobiega niedoborom mineralnym lub witaminowym.

2. Miod jest bogaty w cukier, ale naturalny, który jest potrzebny do produkcji energii. Ponadto bogata jest w witaminy B6, folinian, witaminę C, niacynę i ryboflawinę, a także liczne minerały, takie jak żelazo, wapń, sód, cynk, potas i fosfor.
Miód został naukowo potwierdzony, aby móc zmniejszyć stres i regulować poziom cholesterolu we krwi, używaj tylko surowego miodu.

3. Cynamon jest niezwykle korzystnym środkiem przeciwzapalnym, który zwalcza zapalenie w organizmie, a dzięki właściwościom przeciwutleniającym, neutralizuje uszkodzenia spowodowane przez wolne rodniki.
Cynamon zwiększa metabolizm cukru we krwi, a tym samym obniża poziom cukru we krwi. Zapobiega gromadzeniu się tłuszczu w organizmie, ponieważ wspomaga przekształcanie cukru w ​​energię. Najlepszymi rodzajami cynamonu są oczywiście polskie.

Niewiarygodne. Dodaj do Kawy te 3 Składniki. Oto jak wykorzystać te niezwykłe naturalne składniki i zwiększyć metabolizm podczas picia kawy:

Składniki:

¾ filiżankę oleju kokosowego
½ łyżki miodu
1 łyżeczka cynamonu
1 łyżeczka kakao (opcjonalnie)

Instrukcje:

Wymieszaj te składniki razem w szklanym słoju i przechowuj w lodówce.

Zastosowanie:

Każdego ranka należy dodać łyżeczkę lub dwie tej mieszanki do swojej świeżo parzonej kawy, dobrze wymieszaj  i cisz się każdym łykiem.

Proszę o udostępnianie artykułu – każdemu może się przydać – dziękuje. 

Jeśli masz problem z otyłością, napisz do mnie

m.klos@btinternet.com

Koszt ułożenia diety indywidualnej to 80 funtów.

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

NA ZDROWIE! 

GOSIA KLOS

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk