Zlikwiduj Brzuszek w 5 Minut – Nowe Wyzwanie

Zlikwiduj Brzuszek w 5 Minut – Nowe Wyzwanie

Każde wyzwanie ma swój cel i o to chodzi. Każda z was wie, że do wyzwania potrzebna jest silna wola, bo po to są wyzwania. Dziś zrobimy brzuszek w w 5 minut. Wystarczy, że masz trochę miejsca w domu lub na tarasie i możesz zaczynać.

Pamiętaj, że nie ważne gdzie, a ważne jak wykonujesz trening. Zwracaj uwagę na plecy i nogi. Nie garb się i wytrzymuj do końca serii. Zrób te ćwiczenia przez 2 tygodnie przez 5 minut i dodaj wyzwanie na pośladki. Kliknij tutaj po taki plan za DARMO.

TO LECIMY Z TYM PLANEM. Moje plany i wyzwania treningowe są za darmo, tylko musisz je polubić i udostępniać dalej, a moje przekazywanie wiedzy będziesz mieć za darmo cały czas. Dziękuję

1. Zacznij ćwiczenie w pozycji deski; z wyprostowanymi ramionami i wyprostowanymi plecami, unieś biodra w pozycji piramidy, jednocześnie poruszając jedną ręką, aby dotknąć przeciwnej kostki.
2.Wróć do pozycji wyjściowej (deska z wyprostowanymi ramionami) i wykonaj ten sam ruch, ale tym razem na drugą stronę.
Będziesz ćwiczyć mobilność tułowia, pleców, bioder i ramion.
3 Zrób 3 serie po 30 sekund.

 

2.Opuść się do przysiadu z rękami na karku i upewnij się, że twoje pośladki są z powrotem, a plecy wyprostowane. Bardzo ważne jest prawidłowe wykonanie przysiadu.
Następnie wstań, podnosząc jedną nogę i dotykając kolana łokciem.
2.Opuść się z powrotem do przysiadu i wracając do góry, podnieś drugą nogę, przekręć ciało na drugą stronę i dotknij kolana łokciem.
Obrabiane są pośladki, mięśnie czworogłowe, rdzeń i barki.
3 Zrób 3 serie po 30 sekund.

3.Stań czworonożny (4 nogi na podłodze), z wyprostowanymi plecami. Zbierz jedną nogę razem z przeciwną ręką pośrodku. Wyciągnij rękę do przodu i nogę do tyłu tak daleko, jak to możliwe. Nie trzeba ich zbytnio podnosić, muszą być wyrównane z resztą ciała.
2.Ważne jest, aby miednica i kręgosłup znajdowały się w neutralnej pozycji, a ciężar ciała w obszarze centralnym.
Musisz zapobiegać przechylaniu się bioder w kierunku kości. Dzięki temu ćwiczeniu będziesz pracować nad wewnętrznymi mięśniami brzucha, pleców i uzyskasz kontrolę nad ciałem.
3.Zrób 3 razy po 25 sekund na każdą stronę.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk