4 Sposoby Na Nogi w 2 Tygodnie – Plan Dla Każdego

4 Sposoby Na Nogi w 2 Tygodnie – Plan Dla Każdego

Chociaż zdrowa dieta jest podstawą zdrowego ciała, ćwiczenia pomagają je wzmocnić i sprawić, że będzie wyglądać na jędrniejsze i bardziej stonowane. W tym artykule odkryj 4 ćwiczenia, które wyszczuplają i ujędrniają uda, aby uzyskać zgrabne nogi i smukły wygląd!

Twoje uda są źródłem kompleksów i postanowiłaś im wypowiedzieć wojnę? Chociaż ważne jest, aby czuć się dobrze ze swoim ciałem i akceptować siebie takimi, jakimi jesteśmy, możliwe jest przezwyciężenie pewnych wad, jeśli uznamy, że wpływają one na nasze codzienne życie.

Ćwicząc kilka ukierunkowanych ćwiczeń siłowych, możesz uzyskać lepszą formę, wyszczuplić nogi i wysmuklić uda. Wystarczy kilka sesji w tygodniu, aby wzmocnić mięśnie ud i wyszczuplić nogi. Kolejną korzyścią jest to, że zyskasz siłę, stabilność i poprawisz swoją postawę. To wszystko powody, aby wykonać te treningi, które możesz łatwo wykonać w domu.

Ja jestem przed 50-siątką i nie mam w ogóle celulitu na nogach, a zdarzy mi się zjeść czasami loda czy ciasto z kawą. Nie ujmuje sobie niczego, jeśli mam ochotę to jem. I zdarzy mi się, że cipsy sobie schrupie. Moją główną zasadą życiową są ćwiczenia i to codziennie przez 40 min i to mi pomaga być zdrowa i w formie czy to jest 50 lat czy 70 lat.

Czy to jest zimno czy ciepło zawszy zrobię trening. Bez wymówek, bo my ludzie szukamy sobie wymówki aby nic nie zrobić i ciągle narzekać. Jeśli nie masz czasu na ćwiczenia, to wstań 15 minut wcześniej i znajdziesz czas.

Udostępnij ten artykuł, zmotywujesz inne osoby nawet o tym niewiedząc.

1.Pierwszy sposób to po rozgrzewce 15 minutowej połóż się na boku, oprzyj sobie dłonią głowę i unieś nogi złączone do góry. Jeśli nie dasz rady to unieś 1 nogę, a po 2 tygodniach spróbuj dwie nogi do góry.

.

2.Fajnym ćwiczeniem są brzuszki ze zgiętymi nogami w kolanach. Niedość, że ćwiczysz brzuch to trzymasz nogi w jednej lini i nie opuszczasz je na dół. Po 2 tygodniach podnieś nogi

3.Skręty tuowia z ramionami i nogami jest dość trudnum ćwiczneim ale na początku tych 2 tygodniu unieś tylko tułów i skręć ciało nie podnosząc nóg. Zrób 3 serie po 10 powtórzeń na stronę.

4. Czwartym sposobem na nogi przez te 2 tygodnie jest eliminacja produktów mącznych czyli pyszne drożdóweczki i chlebek idzie na bok. Po kolejnych 2 tygodniach odstaw słodkie i pij dużo wody. Jeśli jesteś na 2 litrach zwiększ do 3 litrów płynów. W ciągu tych dwóch tygodniu zrób sobie w weekend 16 – godzinowy post z piciem dużo wody.

Zjedz śniadanie – 30 gram płatków lub owsianych z owocami.  Jeśli masz problemy z wypróżnieniem, zrób najpierw ten trening, zjedz śniadanie i przez 16 godzin pij wodę.

Daj znać jak ci poszło – Powodzenia.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk