Zawody Fitness Bikini – Wielka Brytania

Zawody Fitness Bikini – Wielka Brytania  zaczyna być bardzo modna kategorią i z roku na rok zyskuje popularność w zawrotnym tempie. . Decydując się na Zawody Fitness Bikini – Wielka Brytania, musisz spełniać pewne standardy takie jak odpowiednie proporcje ciała, ujędrnione, kobieco wyglądające, piękne ciało. Również są brane pod uwagę uroda i fryzura, urok osobisty i elegancja. Wszystko to składa się na prezencję sceniczną, która jest najtrudniejsza.

Przedstawiam wam moja  kolejna moja podopieczna Evelina, którą przygotowuję  do zawodów Bikini  NAC w  Wielkiej Brytanii na 15 listopad 2015r. Występ w tego typu zawodach to nie lada poświęcenie i bardzo długi okres przygotowań. Impreza taka z roku na rok przyciąga rzesze kobiet, które chcą spróbować czegoś innego, niż tylko trening na siłowni.Basia

17

 

Pierwszym krokiem jest wybór zawodów. Ewelina zgłaszając się do mnie na konsultacje dietetyczno- treningową,  już miała w głowie, że chce spróbować wystąpić na scenie, tylko nie miała pojęcia jak do tego sie przygotować.  Chodziła wcześnie na treningi i stosowała jakąś dietę, ale nie miała przygotowania merytorycznego i przygotowanej konkretnej diety. Po podjęciu decyzji stricte pod zawody, zaczęłyśmy od marca tego roku współprace,  co wiązało sie ze zmianą całego trybu życia.

Odkąd przygotowuję Ewelinę do Zawody Fitness Bikini – Wielka Brytania dietę zmieniłyśmy 2 razy. Na początku marca, kiedy przede wszystkim dieta polegała na usystematyzowaniu posiłków i zbilansowaniu wartości energetycznych tak teraz zaczynamy redukcję.  Również treningi zmieniłam, jest mniejszy ciężar i większa ilość powtórzeń od 20 do 30. Przed nami jeszcze parę miesięcy solidnych przygotowań, ostrych przygotowań.  Ostatni tydzień przed zawodami to najczęściej manipulowane ilością węglowodanów, wody, tak aby ciało wyglądało na scenie jak najkorzystniej. Na scenie zawodniczki maszerując po scenie po zarysach litery ” T ” T-Walking. Te z pozoru proste chodzenie wymaga wiele miesięcy treningów, aby można było zachować pewność siebie i naturalność na scenie.

Dziś mogę dodać, że Ewelina zajęła czwarte miejsce. Oficjalnie na rok 2016 przygotowuję 2 dziewczyny Bikini Shape Karinę, Kasie na Maj 2016  Mogę jeszcze dodać, że oficjalnie zostałam sędzią w Federacji NAC-UK z wynikiem ponad 90%  skuteczności oceniania.odchudzanie-z-gosia-klos-1

Wczoraj 08.05.2016 odbyły sie zawody NAC-UK w MANCHESTER z moimi zawodniczkami Kasią i Karina i osiągnęłyśmy ogromy sukces, gdyż dziewczyny zajęły 3 miejsce w kategorii O/30 i U/30 Bikini Shape. Podczas przygotowań do zawodów było ciężko, ale dziewczyny dały rade. Po sprawdzeniu punktacji stwierdziłam  ze , uciekło trochę punktów w pozowaniu, więc oczywiście rozumiemy ze miejsca automatycznie spada. Pozowanie jest tak samo ważne w przygotowaniach i trzeba nad tym pracować. 

Dla mnie u Kariny współpracy jest dla mnie najważniejsze to, że Karina to mama! MAMA 3 DZIECI, która cały czas oprócz przygotowań musiała również zajmować się dziećmi, czyli jak widać można pogodzić zawody, dziecko i pracę ! U Kasi natomiast okres przygotowawczy był bardzo krótki i dodatkowo jej praca uniemożliwiła jej dopełnić w 100%  formy.  Jestem bardzo dumna z dziewczyn!

kasia

karina

 


karina i kaia

 
marta konik

Napisz do mnie lub zadzwoń, a ja pomogę spełnić Twoje marzenia. 

m.klos@btinternet.com

00447825268743

Kolejne zawody listopadowe 2016 za za nami i kolejne mamy sukcesy. Tym razem Iza, z która współpracuje od sierpnia tego roku! Iza zgarnęła wszystko zajmując pierwsze miejsce,  teraz przygotowujemy się do występu w Hamburgu, na którym też jestem sędzia. TRZYMAJCIE KCIUKI!izabel

iza czyz

Kolejne zawody, które odbyły się w maju 2017 przyniosły sukces. Magda, mama 2 dzieci i Weronika stanęły na scenie w NAC-UK. Przygotowywałam dziewczyny przez 8 miesięcy. Ciężka praca i determinacja pokazały, że mając dzieci można spełniać swoje marzenia. Kolejne zawody już w listopadzie 2017. Przygotowuje 5 dziewczyn. Trzymajcie kciuki.

 

 Jeśli     chciałabyś zmienić coś w swoim życiu, postawić wyżej poprzeczkę zapraszam do siebie. Przygotuję ciebie do zawodów Fitness Bikini pod względem merytorycznym, jak i praktycznym.

 

Napisz do mnie        m.klos@btinternet.com

 

Twój trener i dietetyk https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk