Connection Information

To perform the requested action, WordPress needs to access your web server. Please enter your FTP credentials to proceed. If you do not remember your credentials, you should contact your web host.

Connection Type

Efekty diety i ćwiczeń - Mataleo.eu

Efekty diety i ćwiczeń

Efekty diety i ćwiczeń

Efekty diety i ćwiczeń. Można? Oczywiście, że tak! Wszystko zależy od Waszego podejścia! Mam nadzieję, że i tym razem uda mi się udowodnić Wam, że po ciąży i rożnymi chorobami można zmienić swoje ciało i mieć wspaniałą sylwetkę.

Metamorfoza mojej podopiecznej, która przyszła do mnie w kwietniu 2015 z wagą 97kg, mama czwórki dzieci Edyta, która walczy z zakrzepica kończyn dolnych i przepukliną brzuszna. Choroby absolutnie nie przeszkodziły nam w treningach, wręcz przeciwnie wszystko powoli wraca do normy. Edytka schudła 17kg przy treningach tylko w domu i na powietrzu, oraz jest na diecie, którą dopasowałam dla jej potrzeb.Jak sami widzicie Edyta dzięki aktynowemu trybowi życia o wiele łatwiej jej jest teraz wykonywać proste rzeczy w domu, gdzie parę miesięcy temu nawet nie mogła wstać z łóżka.

Efekty diety i ćwiczeń. Drogie Mamy! Przestańcie powtarzać, że brakuje Was czasu, nie możecie wygospodarować 40 minut na trening 3 razy w tygodniu. Nie wierzę w to! Dlaczego innym się udaje, a Wam nie? Wszystko jest w waszych głowach i w waszym podejściu. Musicie zmienić swoje myślenie, a sukces będzie coraz bliżej Was.

metamorfoza

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeśli nie wiesz od czego zacząć, napisz do mnie, a pomogę spełnić Twoje marzenia..m.klos@mataleo.eu

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk