Efekty diety i ćwiczeń

Efekty diety i ćwiczeń

Efekty diety i ćwiczeń. Można? Oczywiście, że tak! Wszystko zależy od Waszego podejścia! Mam nadzieję, że i tym razem uda mi się udowodnić Wam, że po ciąży i rożnymi chorobami można zmienić swoje ciało i mieć wspaniałą sylwetkę.

Metamorfoza mojej podopiecznej, która przyszła do mnie w kwietniu 2015 z wagą 97kg, mama czwórki dzieci Edyta, która walczy z zakrzepica kończyn dolnych i przepukliną brzuszna. Choroby absolutnie nie przeszkodziły nam w treningach, wręcz przeciwnie wszystko powoli wraca do normy. Edytka schudła 17kg przy treningach tylko w domu i na powietrzu, oraz jest na diecie, którą dopasowałam dla jej potrzeb.Jak sami widzicie Edyta dzięki aktynowemu trybowi życia o wiele łatwiej jej jest teraz wykonywać proste rzeczy w domu, gdzie parę miesięcy temu nawet nie mogła wstać z łóżka.

Efekty diety i ćwiczeń. Drogie Mamy! Przestańcie powtarzać, że brakuje Was czasu, nie możecie wygospodarować 40 minut na trening 3 razy w tygodniu. Nie wierzę w to! Dlaczego innym się udaje, a Wam nie? Wszystko jest w waszych głowach i w waszym podejściu. Musicie zmienić swoje myślenie, a sukces będzie coraz bliżej Was.

metamorfoza

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeśli nie wiesz od czego zacząć, napisz do mnie, a pomogę spełnić Twoje marzenia..m.klos@mataleo.eu

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk