Trener Personalny w Anglii – Czyli Efekty Mówią Same za Siebie

Trener-Personalny-w-Anglii---Czyli-Efekty-Mowia-Same-za-Siebie-Mataleo-Gosia-Klos

Kiedy zaczynałam trenować pierwsze dziewczyny w Anglii, był rok 2007. I muszę przyznać, że nie spodziewałam się takiego sukcesu 🙂

Na początku trochę nieśmiało, jednak z czasem dziewczyny same zaczęły zgłaszać się do mnie, kiedy widziały konkretne efekty u swoich koleżanek. Obecnie porzuciłam już pracę na etacie, aby w 100% poświęcić się temu, co naprawdę kocham robić.

Śmiali się, gdy zaczynałam sobie truchtać, ale gdy zobaczyli jak schudłam…

Dokładnie takie zdanie usłyszałam od jednej z moich podopiecznych, i była to dla mnie najcenniejsza nagroda. Znacznie cenniejsza od pieniędzy. Bo to oznaczało, że moja praca ma sens. Że to co robię, jest potrzebne – bardzo potrzebne.

Od tamtej pory jako Trener Personalny w Anglii, odchudziłam już ponad 1000kg. Wynik ten jest pewnie mocno zaniżony, ponieważ na początku nie prowadziłam rejestru. Pośród moich podopiecznych były i są osoby bardzo młodziutkie, jak i te ze sporym doświadczeniem życiowym. Są osoby, które mają 3 kg nadwagi jak i osoby, które mają ponad 100kg nadwagi.

Dzisiaj po tylu latach pracy mogę śmiało stwierdzić, że obecny świat nie sprzyja zdrowemu trybowi życia. Pośpiech, syntetyczne jedzenie ( czytaj sztuczna żywność, czyli plastikowa), brak czasu dla siebie, powoduje, że coraz więcej z nas, ma problemy ze swoim zdrowiem. I najczęściej zaczyna się bardzo niewinnie, a po kilku miesiącach okazuje się, że jest 5-10kg tłuszczu na brzuchu.

Dlatego zachęcam każdego, do podjęcia decyzji. Decyzji związanej z delikatnym zwiększeniem ruchu w życiu. Może to być 5 minut dziennie delikatnego truchtania. Może to być podjęcie decyzji, o zapisaniu się na siłownię, na basen..

I za każdym razem, gdy będziesz potrzebować pomocy doświadczonego praktyka, zgłoś się do Gosi lub Damiana. Prawdopodobnie Najskuteczniejszych Trenerów Osobistych w Wielkiej Brytanii. Kliknij w ten link:

Trener personalny + Fitness = SUKCES

Zobacz też krótką fotorelację 🙂 Jestem bardzo ciekawa twojej opinii

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk