Zaskakujący Przepis na Twoje Fałdki na Brzuchu – Gosia Klos

cytryna skorka

Zaskakujący Przepis na Twoje Fałdki na Brzuchu – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg. Wiele osób zaczyna dzień od szklanki wody z cytryną, ale czy rzeczywiste wykonuje poprawnie miksturę? Sprawdziłam to w wielu domach, kiedy jestem na konsultacjach osobistych i wiecie co Wam powiem, ze jeszcze nigdy nie widziałam poprawnie wykonanej mikstury zwykłej wody z cytryną. Porostu kroicie cytrynę, czasami wyciskanie ja i wlewacie wodę tadam…i to jest duży błąd.

Żeby wykorzystać całe właściwości z cytryny trzeba przygotować tarkę, 1 cytrynę i słoik + 1 L wody. Na początek myjemy dokładnie i ścieramy delikatne cała skórkę od cytryny. Pewnie sie zastanawiasz na co mi skorka od cytryny? Skórka z cytryny pomaga wyeliminować toksyny z organizmu, przez co ma również efekt odmładzający. Pomaga przy wzdęciach, redukując poziom gazów jelitowych.  Skórka z cytryny pomaga wyeliminować toksyny z organizmu, przez co ma również efekt odmładzający. Pomaga przy wzdęciach, redukując poziom gazów. Działa oczyszczająco na wątrobę – stymuluje eliminację substancji toksycznych i resztek pokarmowych.Poprawia przemianę materii i zapobiega zaparciom.

  • Dzięki wysokiej zawartości witaminy C i innych witamin, wzmacnia układ odpornościowy i pomaga zwalczyć infekcje, przeziębienia, grypę i problemy układu oddechowego.
  • Reguluje zasadowość krwi.
  • Pomaga obniżyć ciśnienie tętnicze.
  • Zwalcza nerwicę.
  • Działa przeciwbakteryjnie.
  • Eliminuje nadmiar tłuszczu w skórze.
  • Pomaga wybielić zęby i plamy na skórze

Następnie wyciśnij z niej sok,  z tej obranej cytryny, pokrój ją w paski. Przygotuj słoik, wrzuć wszystko do środka i wymieszaj z 1 L wody .  I to jest teraz napój bogów. Masz wszystkie właściwości w jednym słoiku. Ja tak zaczęłam pic po 250ml dziennie i od 2 miesięcy i zauważyłam, że skórę mam bardziej jędrniejszą skórę, poprawił mi się metabolizm, włosy mi nie wypadają….ja zawsze piszę artykuł już na sprawdzonych metodach, a ten napój wręcz jest magiczny.

Stosowanie; Ten napój wystarczy, że będziesz stosować raz dziennie przez 2 miesiące, pora spożycia najlepiej rano! 

A czy Ty lubisz sok z cytryny? Napisz komentarz pod artykułem, pochwal się swoim przepisem. Może masz coś o czym jeszcze nie słyszałam, a może lubisz robić takie soki i chcesz się pochwalić ze wszystkimi? 

Proszę o udostępnianie artykułu – każdemu możne się przydać!

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk