90 DNIOWA DIETA i 40 KG MNIEJ

DIETA

90 DNIOWA DIETA i 40 KG MNIEJ. Pewnie nie raz spotkałaś się z takimi nagłówkami. Ja też dostaje bardzo dużo od Was wiadomości typu; Pani Gosiu mam wesele w kwietniu i muszę szybko schudnąć 20 kg lub potrzebuje szybkiej diety.

Kochanie nie tędy droga! 

Musisz mieć świadomość tego, że odchudzanie szybką droga ponosi za sobą duże konsekwencje, zdrowotne konsekwencje. Szybko to możesz pobiegać, ale schudnąć! Kiedyś do mnie zgłosiła się do mnie Pani, która schudła na soczkach i jakiś tabletkach 40 kg w 5 miesięcy. Na konsultacji osobistej poprosiłam ją o wyniki badań, które wcześniej kazałam jej zrobić. Okazało się, że na własne życzenie miała cukrzyce typu 2 i wiele, wiele inny chorób, które powstały w wyniku szybkiego odchudzania.

90 DNIOWA DIETA i 40 KG MNIEJ. Mało tego jej skóra wisiała do kolan już nie mówić o skórze na ramionach. Niestety musiałam tej Pani odmówić współpracy, gdyż jedyną pomoc jaką mogła w tej chwili uzyskać to pomoc chirurga i dobrego lekarza. Minęło 2 lata od naszej konsultacji osobistej i któregoś dnia ta Pani zadzwoniła do mnie z podziękowaniami, że kazałam jej wtedy badania zrobić, bo stan był bardzo krytyczny. Do dnia dzisiejszego lata po lekarzach, bo jak to jest w Anglii to oszołomy i ich wiedza kończy się na Google…NIESTETY.

Bardzo często poruszam ten temat, bo każdy z nas jest inny i postawiony do osiągnięcia celu, w moim mniemaniu powinien być zdobyty w jak najzdrowszy, a nie jak najszybszy sposób. Szybko nie zawsze znaczy dobrze.

Nigdy, nikogo nie oszukuję i nie wciskam kitu, że moje podopieczne robią metamorfozę życia w kilka tygodni. Nie dajcie się oszukać moje kobitki!

Na poniższym zdjęciu Justynka 157 kg w białej bluzce, z którą pracujemy na swój efekt w dopiero  2 miesiące – zdjęcie w czarnej bluzie. JUŻ WIDAĆ ZMIANĘ.

Teraz już skupiamy się na poprawie proporcji oraz postawy, no i oczywiście dalsze zrzucanie wagi. Plan to 2 lata, bez żadnych operacji plastycznych tylko dieta i trening.

  • Nie przyjmuje tez osób, które chcą okazjonalnie zmienić wygląd np. 40 kg w w 3 miesiące.
  • Nie układam diet dla osób, którzy boją się jeść, bo żeby mieć siłę, aby chudnąc, trzeba jeść.
  • Nie układam treningów dla osób, którzy chcą schudnąć  samych boczków/bryczesów, łydek i wewnętrznych stron ud, oraz podbródków, bo nie jestem chirurgiem plastycznym 😉  jak chudniesz, to z całego ciała.

A teraz pomyśl, gdzie Ty możesz być za 3 miesiące.

Czekam na Ciebie TERAZ, bo jutra może już nie być. Dzwoń i umów się na konsultacje osobistą w ANGLII lub on-line Skype. 

TELEFON  –  07825268743

GOSIA KLOS TWÓJ TRENER 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk