Wzmacniający koktajl na Kolana – Przepis

Rola kolan jest dla nas kluczowa, ponieważ umożliwiają one wszystkie nasze ruchy, pomagają chodzić,  pocierać, skakać i stać i zapewniać prawidłową postawę ciała. Mogą jednak ulec uszkodzeniu z powodu starzenia się, stanu zapalnego i urazów, a ścięgna i więzadła mogą stać się mniej elastyczne i mobilne.

Dlatego musimy wzmocnić nasze kolana, aby zapobiec bólowi i dodatkowym powikłaniom. Poniższy naturalny środek jest jednym z najlepszych sposobów na wzmocnienie więzadeł i ścięgien w kolanach. Ten organiczny koktajl jest bogaty w składniki przeciwzapalne i przeciwbólowe, ponieważ jest bogaty w witaminę C, magnez, bromelainę i krzem.

Oto jak to zrobić:

Składniki:

1 szklanka płatków owsianych
1 szklanka żelatyny
1 szklanka 100% naturalnego soku pomarańczowego
40 g  miodu
2 szklanki pokrojonych w kostkę ananasów
40 g rozgniecionych migdałów
7 g cynamonu
250 ml wody

Instrukcje:

Zagotuj płatki owsiane i wytnij kawałki ananasa. Następnie w mikserze dodaj sok pomarańczowy, miód, cynamon i migdały, dobrze wymieszaj, a następnie dodaj płatki owsiane i sok ananasowy. Połącz ponownie i ciesz się smakiem! Możesz codziennie spożywać ten zdrowy koktajl, a latem dodać kilka kostek lodu, aby uzyskać bardziej orzeźwiające uczucie. To szybko wzmocni ścięgna kolana i więzadła i ukoi ból stawów!

Dlatego powinnaś wypróbować następujące i korzystne ćwiczenia kolana:

Ściskanie piłki może znacznie poprawić wytrzymałość twoich kolan. Umieść piłkę między udami i ściśnij piłkę, jednocześnie obniżając ciało do przysiadu. Twoje kolana powinny być zgięte pod kątem 90 stopni na końcu tego przysiadu. Przytrzymaj przez 10 sekund i powtórz od pięciu do 10 razy. Aby się utrzymać, konieczne może być użycie stołu lub ściany.
Podnoszenie nóg może wzmocnić mięsień czworogłowy, co może poprawić wytrzymałość kolana. Połóż się na plecach, zgiętą lewą nogą i stopą płasko na ziemi. Trzymaj prawą nogę prosto, a następnie stopniowo podnieś ją 10 do 15 cm nad ziemią. Przytrzymaj dźwignię przez pięć sekund, następnie powoli opuść nogę i powtórz po drugiej stronie. Wykonaj od 5 do 10 powtórzeń na każdej nodze.

Musisz się spocić i zmęczyć aby zgubić brzuch i ujędrnić ciało. Napisz do mnie jeśli jesteś gotowa na taki wycisk. 

KLIKNIJ TUTAJ

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk