Oczyść swój Brzuszek Koktajlem

Oczyść swój Brzuszek Koktajlem. Jeśli chcesz pozbyć się tych zbędnych kilogramów, albo oczyści brzuszek, polecam Tobie kolejne rozwiązanie . Wypij szklankę tego pysznego koktajlu każdego dnia, a wkrótce osiągniesz pożądaną linię ciała. Pamiętaj o regularnych posiłkach i odpowiednim treningu.

Składniki:

1 łyżka miodu
1 łyżka mielonego imbiru
1 łyżka octu jabłkowego
1 ząbek czosnku
garść mięty lub pietruszki
1/2 szklanki wody
1/2 awokado

Przygotowanie:

Obierz awokado i pokrój na kawałki, dodaj miód i imbir i połącz pozostałe składniki razem z wodą. Oczywiście dobrze wymieszaj. Uwielbiam robić takie koktajle i  wspomagać się dobrze dobranymi składnikami.

Wiele osób pyta sie mnie czy sam koktajl pomaga na odchudzanie. Niestety, ale koktajle naturalne tylko wspomagają, ale dobrze oczyszczają jelita, a to jest początek do twojego celu jaki sobie postanowiłaś.

Prawda jest taka, że tyle ile tyłaś, tyle będziesz chudła i nie ma innej opcji. Jest to najzdrowszą forma odchudzania. Więc pamiętaj, że jesli masz ślub lun inną super okazję np. we wrześniu to musisz wsiąść się w garść i działać w lutum.

Pierwsze pierwsze miesiące jest tak, że najpierw woda schodzi i waga stoi lub waga stoi bo mięśnie rosną, a tkanka tłuszczowa topi się wraz z wzrostem mięśni. Tak na chłopski rozum przetłumaczyła. Moje dziewczyny przygotowują sie rok czasu do zawodów czy odchudzania. Mają 5 posiłków dziennie i cwiczą 6 razy w tygodniu po 2 h dziennie. Ogrom pracy, ale ciała mają rewelacyjne.

 

Musisz się spocić i zmęczyć aby zgubić brzuch i ujędrnić ciało. Napisz do mnie jeśli jesteś gotowa na taki wycisk. 

KLIKNIJ TUTAJ

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk