Wyzwanie 21 Dni Dla Leniwych – Jak Schudnąć z Ramion – Video

Plank w domu dla leniwych

Wyzwanie 21 Dni Dla Leniwych – Jak Schudnąć z Ramion – Video

Wiele kobie ma duże problemy z ramionami i chce ujędrnić . Problem jest taki, że jak będziesz się odchudzać, to tkanka tłuszczowa będzie schodzić z całego ciała, a nie tylko z ramion czy ud.

Jeśli masz problem z ramionami  to skup się na 21 – dniowym wyzwaniu, które dla ciebie przygotowałam. Dodaj sobie jeszcze ten trening na uda, aby również wzmocnić dolną część ciała. Kliknij tutaj po taki trening.

Prowadzę panie również online skype 1 na 1 personalne treningi w domu. Po promocje kliknij tutaj. 

Dziś mam dla ciebie 3 ćwiczenia wyzwania 21 Dni dla osób leniwych. Wykonaj je po rozgrzewce rano lub wieczorem. Dodaj sobie lekkie posiłki 4 -5 w ciągu dnia i zobaczysz efekt po 21 – dniach.

1.Plank z ramionami przy barkach.

Zacznij deski z ramionami na podłodze, ze stopami rozstawionymi wysokości  bioder. Następnie dotknij każdą ręką przeciwnego ramienia, jednocześnie angażując kręgosłup i pośladki, aby utrzymać biodra tak nieruchomo, jak to możliwe. Zrób 12 x 4 powtórzenia.

2.Zejście z planku na raniona.

Zacznij od wysokiej deski na ramionach. Zegnij jedno ramię, aby przyłożyć łokieć i przedramię do podłogi. Opuść drugie ramię, aby znaleźć się na desce przedramienia. Odepchnij się z powrotem do pozycji wyjściowej, umieszczając każdą rękę tam, gdzie były łokcie. Powtórz ten ruch, naprzemiennie z każdym powtórzeniem, którą stronę opuszczasz jako pierwszą.

 

3.Przejście boczne z palnku na dłoniach.

Zacznij ćwiczenie od postawy z wysokiej deski na dłoniach. Następnie przemieszczaj się w bok do momentu, kiedy stwierdzisz, że nie masz miejsca. Następnie wracaj i tak 10 razy po 3 serie.

Ćwiczenia są bardzo super mocne na ramiona, ale angażujesz też brzuch i nogi. Więc tak jak wyżej napisałam, ćwiczymy całe ciało. Nie angażuj tylko jedną część ciała.

Życzę powodzenia i nie rezygnuj na samym początku. Zacznij od 2 powtórzeń dziennie, aż skończysz na całym zadaniu po 21 – dniach.

Kliknij tutaj, a dostaniesz za darmo poradnik .

 

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk