Program Ćwiczeń Na Bioderka – Koniecznie Sprawdź

Program na Bioderka

Program Ćwiczeń Na Bioderka – Koniecznie Sprawdź

Ćwiczeń na Bioderka jest wiele, ale żeby były skuteczne trzeba jest systematyczność. 3 razy w tygodniu to minimum aby były dobre efekty. Moje podopieczne na treningach 1 na 1 ćwiczą 4 razy w tygodniu, do tego nie mają diety ścisle dopasowanej. Wystarczy, że jesz mało i regularnie, bez smażenia i bułeczek, lodów czy ciasteczek i efekt jest murowany.

Dziś proponuje Tobie 3 ćwiczenia, które możesz wykonać w domu.

1.Wykroki do boku z przysiadem.

Stań w szerokim rozstawie (stopy na zewnątrz ramion) i odwróć palce stóp na bok. Opuść się prosto do przysiadu, czując napięcie w wewnętrznej części ud. Podchodząc do góry, przenieś ciężar ciała na lewą nogę i przesuń prawą nogę na zewnątrz lewej. Wróć do pozycji wyjściowej i powtórz 20 razy, naprzemiennie nogi

 

Boczne wykroki

2.Wykroki do Boku z przysiadem.

Stań w szerokim rozstawie (stopy na szerokość ramion) i odwróć palce stóp na bok. Opuść się do przysiadu, czując napięcie w wewnętrznej części ud. Podchodząc do góry, przenieś ciężar ciała na lewą nogę i przesuń prawą nogę na zewnątrz lewej. Wróć do pozycji wyjściowejg i powtórz 20 razy, naprzemiennie nogi.

Boczne przysiady

3.Wznosy nóg do Góry leżąc na macie.

Połóż się na lewej stronie i ułóż nogi jedna na drugiej. Podnieś prawą nogę do wysokości ramion i trzymaj ją tam. Następnie podnieś lewą nogę do góry, aby zetknąć się z prawą i opuść ją z powrotem – wszystko, jednocześnie podnosząc prawą nogę. Wykonaj 15 podniesień, a następnie zmień strony. Gdy już wykonasz ruch w dół, powtórz, ale używaj małych impulsów zamiast długich podciągnięć — poruszaj szybko lewą nogą w górę i w dół, nie dotykając podłogi ani prawej nogi.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk