Wzmocnij plecy na LENIUCHA – Ćwiczenia w Domu

plecy na leniucha

Wzmocnij plecy na LENIUCHA – Ćwiczenia w Domu.

Łatwo jest przyjąć za pewnik, jak bardzo codziennie używamy mięśni pleców. Niezależnie od tego, czy podnosimy torby z zakupami na górę po schodach, czy kucamy, aby podnieść coś z podłogi, wykorzystujemy nasze plecy do wykonywania najbardziej złożonych i najprostszych zadań. „Plecy są dosłownie zaangażowane w każdy ruch”.

A czy potrafisz zgadnąć, ile mięśni znajduje się w plecach człowieka? Około 140 nakładających się mięśni. Główne mięśnie są podzielone na trzy grupy: zewnętrzne, pośrednie i wewnętrzne — z których większość nie wykorzystujemy przez cały dzień siedząc przy biurkach czy przed telewizorem. Co gorsza: stres i czy otyłość również manifestują się jako napięcie w naszych szyjach i plecach, zanim rozprzestrzenią się na inne części ciała.

Jeśli chcesz pozbyć się bólu pleców, poprawić swoje zdolności sportowe lub, kluczowe jest wypracowanie sobie pleców. „Mocny grzbiet umożliwia nam lepszą stabilizację, co oznacza, że ​​będziesz pracować wydajniej i lepiej wykonywać ruchy, takie jak deska, a nawet ćwiczenia cardio, takie jak bieganie.  Plecy to tajna broń do lepszego treningu i mocnego kręgosłupa.

Oczywiście najwięcej problemów z plecami mają ludzie po 50-60 siątym rokiem życia, kiedy nie ma ruchu, człowiek nić nie robi, zaczynają się bóle i większe problemy z plecami. Cieszę się, że świadomość ludzi w tym wieku jest większa jeśli chodzi o ćwiczenia w domu. Wystarczy 2-3 razy w tygodniu po 40 min poćwiczyć – rozciągnąć się i po 3 miesiącach problem znika.

Zgłoś sie do mnie po treningi online w domu 1 na 1 skype nawet jeśli masz 60 lat. Prowadzę panie nawet po 70 – siątym rokiem życia.

Kliknij po współpracę i od razu zaczynamy działać.

Teraz pokaże wam ćwiczenia na Leniucha, które możesz wykonać w domu.

1.Pływanie na brzuchu.

Ćwiczenie bardzo mocno wzmacnia plecy. Wymach nóg i ramion naprzemiennie z prostymi plecami. Zrób 50 sekund 2 serie.

2.Pływanie na brzuchu.

Pływanie na brzuchu z nogami u góry i prostymi plecami. Zrób 50 sekund 2 serie.

3.Wymachy ramion na stojąco.

Stań na szerokość bioder i wymach prawej ręki do lewej stopy z nagprzennymi ruchami. 50 sekund x 2 serir.

 

 

Proste ćwiczenia dla ludzi, którzy nie lubią ćwiczyć. Ćwiczenia też są dla osób, nigdy nie ćwiczyły, a które chcą wzmocnić plecy.

Powodzenia

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk