Woda Kokosowa – Niesamowite Działanie

Woda Kokosowa - właściwości i zalety picia

Woda Kokosowa – Niesamowite Działanie. Woda kokosowa ma wiele zalet i była używana dawno temu w obszarach tropikalnych, że jest cudownym napojem. Jest wykonana z zielonych i młodych orzechów kokosowych, z których każdy ma 200-1000 ml lub 4 szklanki wody. Organiczny napój, niskokaloryczny i smaczny. Również ta zielona woda kokosowa jest bardziej odżywcza niż dojrzała woda kokosowa. Zawiera witaminę C, aminokwasy, przeciwutleniacze, enzymy, witaminy z grupy B, cynk, żelazo, wapń, mangan i magnez.

Wszystkie przedmioty wzmacniają odporność, a hormony owocowe lub cytokiny zwalczają raka, wczesne starzenie się i zakrzepicę. Dla optymalnych rezultatów, otrzymuj świeżą wodę kokosową ( pewnie bedzię trudno ), a nie butelkowaną. Dodaj również to w smoothie każdego dnia. Korzyści są następujące:

1. Brak bólów głowy

Odwodnienie jest częstą przyczyną tego problemu. Ten napój daje elektrolity i nawodnienie. Ma magnez, więc to pomaga również na bóle głowy i migreny.

2. Regulacja poziomu cukru we krwi

Ten napój zawiera aminokwasy i włókna do kontroli poziomu cukru we krwi i wrażliwości na insulinę. Jest również dobre dla diabetyków. Poprawia przepływ krwi, usuwa drętwienie i ryzyko miażdżycy. Dziennik Food and Function opublikował ponownie wynik roku 2012 i zbadał wpływ wody kokosowej. Dojrzała woda kokosowa obniżyła poziom glukozy i zatrzymała stres oksydacyjny.

3. Mniejsza presja

Ze względu na zawartość C, magnezu, potasu reguluje to ciśnienie. Potas usuwa nadmiar sodu. Dziennik medyczny West Indian opublikowany w 2005 roku, że woda ta walczy z presją. Napij się tej wody dwa razy dziennie i obniżaj ciśnienie. Sprawdzaj na opakowaniach, czy nie zawiera soli.

4. Rehydracja

Ten napój  ma elektrolity do ładowania po wymiotach, biegunce, poceniu się i utracie płynów. Daje również energię i ma również węglowodany. Dobry jest po treningu, a także leczy niestrawność, zapalenie żołądka i jelit.

5. Diuretic

Ta woda powoduje większy przepływ moczu i detoks, a także brak UTI. Potas sprawia, że ​​mocz jest zasadowy i usuwa kamienie nerkowe. Dodaj do tego sól morską i wypij 250 ml 2 razy dziennie. Usuwa bakterie i problemy z pęcherzem. Unikaj go, jeśli masz nadmierne zaburzenie potasu lub nerek.

m.klos@mataleo.eu

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk