Tylko 4 Produkty dodaj do DIETY

Tylko 4 Produkty dodaj do DIETY. Wiele osób zastanawia się, jakie są najważniejsze produkty, które każdy powinien uwzględnić w swojej diecie, jeśli chcą budować beztłuszczowe mięśnie i jednocześnie tracić tłuszcz. Oczywiście, każdy nadal chce, aby ich jedzenie było smaczne, będąc jednocześnie tanie i pomagało im osiągnąć codzienne cele związane z makroskładnikami. W tym artykule przedstawię Wam cztery produkty, które powinny być głównymi składnikami diety.

1.Owsianka
Owsianka jest jedną z najpopularniejszych potraw spożywanych przez kulturystów lub ludzi, którzy chcą umieścić więcej mięśni na swoich barkach. Powodem tego jest to, że owsianka jest bogata w złożone węglowodany, które są powoli trawione przez twoje ciało, zapewniając w ten sposób stały dopływ energii przez cały dzień, szczególnie podczas treningu. Istnieje wiele sposobów na przygotowanie owsianki.

Najprostszym sposobem jest ugotowanie go w ciepłej wodzie, chociaż niektórzy ludzie po prostu dodają do niego wodę lub mleko, zostawiają go na 10 minut, a ich posiłek jest gotowy. Jeśli chcesz go nieco osładzać, możesz dodać miód, cynamon, niektóre owoce lub cokolwiek, co ci się spodoba, sprawi, że będzie ono smaczne dla Ciebie.

2.Kurczak
Kurczak, wraz z indykiem, są najpopularniejszymi mięsami spożywanymi przez kulturystów, ponieważ są to jedne z najsilniejszych źródeł białka. Są dość tanie, łatwe do przyrządzenia i mają wspaniały smak. Możesz jeść bez żadnych przypraw, lub możesz dodać trochę, a może umieścić je w marynacie. Kurczak bez skóry jest koniecznością, jeśli chodzi o dietę, zwłaszcza jeśli planujesz utratę tłuszczu w okolicach talii.

3.Jajka
Jajka są bez wątpienia jednym z najlepszych źródeł dostępnego białka. Łatwo przewyższają wszystkie inne pokarmy, ponieważ zawierają one wiele innych składników odżywczych i dużo witamin i minerałów. To połączenie białko / tłuszcz można gotować na wiele sposobów, dzięki czemu nigdy nie będziesz się nudzić jedzeniem. Gotowany na twardo, wymieszany, smażony lub w omletie z dużą ilością zdrowych warzyw. Naprawdę są tak zwanym „super-jedzeniem”.

4.Oliwa z oliwek
Poza tym, że jest niezwykle smaczna, oliwa z oliwek jest jednym z najlepszych dostawców zdrowych tłuszczów w diecie. Lista posiłków, które możesz dodać, jest prawie nieskończona – możesz dodać ją do całego makaronu, możesz go użyć w praktycznie każdej sałatce, a są nawet tacy, którzy piją ją na surowo ze szklanki. Jest wypełniona zdrowymi tłuszczami, które zapewnią, że twoje ciało funkcjonuje optymalnie i jest w prawidłowym stanie hormonalnym, aby zbudować jak najwięcej mięśni, podczas gdy tracisz tłuszcz.

Wniosek

Żywność wymieniona powyżej powinna zostać dodana do diety, niezależnie od tego, jakie są Twoje cele. Te produkty są tanie, łatwe w gotowaniu, smaczne i pełne zdrowych składników.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk