FIT Wyzwanie Na 30 Dni – VIDEO

Kobiety rozumieją, jak różne są problemy poszczególnych części ciała. Niestety, największy problem to Twoje uda i tyłek. Tyłek może nie wydawać się złym miejscem na przybieranie na wadze. Niektóre z moich dziewczyn nie mogą stracić na wadze, podczas gdy to miejsce nigdy nie przybrało na wadze. Próbuję to osiągnąć: żadne dwa ciała nie są takie same i nie ma sposobu, aby zapewnić, co działa dla jednej osoby, będzie działało dla innej.

Próbowałam praktycznie każdego treningu od TRX, boksu, obwodów bieżni i siłowni. Zauważyłam, że szybko się powiększam. Nie jestem pewien, czy wynika to z genetyki, czy z powodu sportów, w które wykonywałam, gdy byłem młodsza. Na przykład, jeśli będę biegała zbyt często, moje uda będą mięsiste i mocne, w przeciwieństwie do góry gdzie jest chude. Trening siłowy to trening, który sprawia, że ​​jestem najbardziej szczupła. Biorąc to pod uwagę, pilates nie jest wystarczająco intensywnym treningiem, na którym można polegać. Musisz wymieszać cardio z czymś w rodzaju treningi z obciążeniem, aby uzyskać wyniki, które chcesz zobaczyć.

Nie zawsze mam pod ręką siłownię, zwłaszcza gdy podróżuję do pracy. Dlatego polegam na prostych treningach z opaskami oporowymi, linami do skoków lub małymi ciężarkami w domu. Są łatwe do spakowania w walizce i mogą być wykonane praktycznie w dowolnym miejscu. Opierałem się na tej serii ćwiczeń, aby utrzymać mój tyłek ciasno, a moje uda były stonowane. Jeśli wykonasz wszystkie te ćwiczenia jeden raz, poczujesz oparzenia mięśni! Są to treningi, które działają dla mojego ciała, i mam nadzieję, że będą działać dla Ciebie!

Kliknij tutaj po trening indywidualny i dietę.

Zrób 3 serie po 20 powtórzeń na każdą nogę.

1.Wymachy nogi do tyłu. 

2.Koła leżąc na boku.

 

3.Przysiady kolanem do dołu naprzemiennie.

 

Kliknij tutaj po trening indywidualny i dietę.

 

 

 

 

 

 

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk