Treningi online dla Ciebie – VIDEO

Trening na nogi, uda i biodra w domu - Video - Gosia Klos

NAJLEPSZE ĆWICZENIA, ABY TONOWAĆ TWOJE CIAŁO. Wszystkie ćwiczenia są dobre, jeśli chcesz ujędrnić  swoje ciało, tylko problem jest zawsze z ich wykonywaniem poprawnie – technika najważniejsza. Kiedy wprowadziłam treningi online w domu 2 lata temu, każda moja podopieczna była w szoku, jak żle wykonywała dane ćwiczenie. Pod moim okiem online mogę wychwycić wszystkie wasze błędy, zmotywować i być z wami pod stałą kontrolą. 2 razy w tygodniu się spotykamy wiec to jest takie minimum. Nie musisz wychodzić z domu, a wycisk dostaniesz. Będziesz zmotywowana i usatysfakcjonowana.

Zdjęcia – jak dobrze wiesz do ustalenia indywidualnego planu i diety są niezbędne jest wykonanie  zdjęcia bok, przód i tył. Będą one także punktem wyjścia do określenia metamorfozy ciała oraz informacja dla Ciebie i dla mnie  o wpływie procesu treningowego na wygląd sylwetki, a także podstawa do ustalenia  kolejnego treningu.

Stały kontakt – jak każda osoba, która ze mną trenuje ma moje pełne wsparcie. Dlatego kontakt jest podstawą współpracy. Widzimy się 2 razy w tygodniu na treningu online.

Trening pourazowy – Współpracując ze mną, odzyskasz sprawność, wiarę w siebie oraz siłę, która pozwoli  pokonywać trudności dnia codziennego. Rehabilitacja pourazowa to najważniejszy krok prowadzący do pełni zdrowia. Nie zwlekaj i wykonaj go jak najszybciej. Trening jest ustalany indywidualny, po wcześniejszej konsultacji.

Trening w ciąży i po ciąży – sama dobrze wiesz, że po ciąży jest trudno wrócić do formy. Czasami brzuch zostaje nawet rok czasu. Możesz temu zapobiec trenując ze mną online. Dzięki mojej wiedzy i doświadczeniu jestem w stanie dobrać ćwiczenia tak, by nie obciążały zbytnio świeżo upieczonych mam, ale jednocześnie, by dawały pożądane rezultaty. Na chwilę obecną pracuje z kilkoma mamami ciąży, które nie chcą aby brzuch im został po ciąży.

Moja podopieczna z którą pracowałam przed ciąża, pracuje w ciąży i teraz po ciąży. Trening online naprawdę pomagają, wzmacniają i przede wszystkim nie ma dużego i obwisłego brzucha.

 

Dieta – stanowi 70 % sukcesu z połączeniem z treningiem i osobistym trenerem. To  krok umożliwiający leczenie otyłości, ale również w bezpośredni sposób wpływa wysoki poziom dobrego samopoczucia. Organizm osób, które poprzez konsultacje dietetyczne odżywiają się zgodnie ze sformułowanym dla nich planem żywieniowym i stałej mojej opiece jest skuteczne w 100%. Zajmuje się paniami od 18 lat z różnym chorobami borykającymi się cukrzyca, chora tarczyca.

Oczywiście porozmawiamy o okresowych badaniach, które będziesz musiała dla mnie zrobić. Bez nich nie ma mowy o jakimkolwiek odchudzaniu czy treningu. Pamiętaj, że to Twoje zdrowie, a masz je tylko jedno.

Tutaj są rekomendacje od mojej przyszłej mamy, z którą trenujemy juz 5 miesięcy 😉 

Jedynie co musisz zrobić to wybrać dla siebie odpowiedni pakiet KLIKNIJ TUTAJ i zacząć działać lub napisz do mnie na m.klos@mataleo.eu

Teraz ćwiczenia dla osób, które są mega na brzuch, ale dla osób, które mają zdrowy kręgosłup. Zrób na początek 5 brzuszków i codziennie dodaj po jednym brzuszku. Zobaczysz co bedzie sie działo za 2 tygodnie. 

Kliknij tutaj po kolejny trening uzupełniający i działaj!

 

 

 

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg Trener i Dietetyk w jednym

 

 

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk