Metamorfoza – zobacz jak ona schudła – zaskakujące

ciąża i metamorfoza - Gosia Klos

Metamorfoza – zobacz jak ona schudła – zaskakujące. Ciążowy brzuszek to nie powód, by rezygnować z treningów 👍 Jeśli chcesz utrzymać formę w czasie ciąży, musisz wiedzieć jakie ćwiczenia wykonywać 😀 można mieć normalny brzuszek też po ciąży  teraz lecimy z programem treningi online ujędrniającym i wzmacniającym mięśnie brzucha, ud i ramion🧘🏻‍♀️ Ja zawsze powtarzam, że ciąża to nie choroba i można dbać o siebie w trakcie ciąży jaki i po 🍓W 99% kobiet po porodzie ma brzuch bardzo duży, skóra jest obwisła i czasami nawet jest rozejście mięśni brzucha prostych, które powodują wiele problemów. Mam no to wspaniały sposób, tylko ty musisz chcieć zacząć działać, a razem przeniesiemy góry!

W internecie jest  mnóstwo fałszywych metamorfoz. Jeżeli ktoś w bardzo krótkim czasie spektakularnie schudł, internauci od razu wietrzą podstęp. Trudno się dziwić, graficy potrafią dokonać cudów. Jak dobrze wiesz, radykalne chudnięcie spowodowało obwisanie nadmiaru skóry na brzuchu i piersiach, a także nogach wiec nie wierz w bajeczki kogoś, że ma magiczny sposób na szybkie schudnięcie. Jak dobrze mnie już znacie ja działam od 18 lat, uczęszczam  na konferencje medyczne ( ostatnia była 21-22 kwiecień w Warszawie ), a kolejny już w maju, bo zdrowie jest najważniejsze.

Nie czekaj i napisz do mnie kliknij tutaj    www.mataleo.eu/kontakt

m.klos@mataleo.eu

 

Działaj w każdym momencie i nie czekaj, aż brzuch będzie wisiał do kolan, bo będzie jeszcze ciężej zacząć. 

Napisz do mnie i powolutku zaczniemy czy jesteś w ciąży czy nie! Może nie wiesz jak zacząć? A może chcesz potrenować online? Każda z was jest inna i wszystko dobieram indywidualnie. 

Nie czekaj i napisz do mnie kliknij tutaj    www.mataleo.eu/kontakt

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk