20 MINUTOWY TRENING NA TWOJE CIAŁO – VIDEO

Tydzień metamorfozy - Jak to zrobić - Ćwiczenia - Gosia Klos

20 MINUTOWY TRENING NA TWOJE CIAŁO – VIDEO. Smukłe i piękne nogi to marzenie wielu kobiet w każdym wieku. Każdy chciałby wyglądać zgrabnie i bez brzucha, ale jak wiecie potrzeba do tego czasu i dużej determinacji, aby dojść do wymarzonej sylwetki. Tydzień treningu to mała rozgrzewka przed tym co Cię czeka w kolejnych treningach. Codziennie dostaje od was wiadomości z waszymi metamorfozami i to jest piękne.

Zgłoś się do mnie jeśli nie dajesz rady lub nie widzisz żadnych efektów. U mnie na treningach dostaniesz wycisk, bede miała wiekszą kontrole na Twoim odchudzaniem i motywacją. Już nie jednej pomogłam, pomogę i tobie. Wszystkie pakiety znajdziesz na mojej stronie pod nazwą DIETETYKA!

Możliwe jest poprawienie kształtu nóg i zredukowanie cellulitu poprzez regularne ćwiczenia na odpowiednich grupach mięśni w odpowiednim czasie. Dziś dostaniesz 4 ćwiczenia, które są najbardziej skuteczne. Między innymi są one na wszystkie partie  mięśni nóg, które obejmują mięśnie pośladkowe. Uważam, że jest to najlepszy efekt uboczny, jaki można sobie wyobrazić.

Założę się, że wcześniej musieliście słyszeć o tych ćwiczeniach. Sprawdź je jeszcze raz i upewnij się, że je wykonasz. Mięśnie brzucha tak jak inne mięśnie szybko przyzwyczajają się do zestawu ćwiczeń, które im serwujesz. Dlatego my na treningach po miesiącu zmieniamy cały zestaw treningowy wszystko w zależności od waszych potrzeb.

Nie daj swojemu lenistwu szansy!

Pamiętaj, aby poświęcić 20 minut na cardio po ukończeniem tego zestawu, a następnie 5 razy na rozciąganie mięśni też po treningu. Działa lepiej, gdy wykonujesz te ćwiczenia rano. Jednak szczerze mówiąc, nie chodzi o czas, chodzi o częstotliwość. Tak więc, jeśli wykonasz te ćwiczenia w ciągu 2 tygodni przez pięć dni, zobaczysz swój pierwszy wynik i zaufasz mi bardziej niż kiedykolwiek.

Pamiętaj o diecie!

Eliminując z naszego menu potrawy i produkty spożywcze o wysokim IG sprawiamy, sprawi, że Twoja  tkanka tłuszczowa na brzuchu nie będzie przyrastać, natomiast wzbogacając naszą dietę produktami o wysokiej zawartości wapnia i wit C 1500 mg dziennie na pewno przyspieszymy jej redukcję. Dlatego jedz więcej jogurtów naturalnych, kefirów, rób sobie koktajle, kasze i ryby.

Każde ćwiczenie zrób 4 serie po 15 powtórzeń. Zacznij od dziś, nie czekaj na jutro, bo może nie nadejść. Oczywiście zmieniaj nogę po każdym ćwiczeniu.

1.Wykroki ze spięciem na każdą nogę.

2.Przysiady.

3.Wspięcia na step na każdą nogę.

4.Plank z brzuszkami na każdą stronę.

Napisz do mnie jeśli chcesz zmienić coś w swoim ciele i umyśle. Sukces w odchudzaniu odnoszą więc Ci, których motywacja jest „pozytywna” i Ci, którzy wybierają odpowiednią osobę, która pomoże Ci w tym odchudzaniu.

[email protected]

Jeśli tekst Ci się spodobał, to proszę zostaw po sobie ślad – polub, skomentuj, udostępnij.

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk