Trening na Ramiona – VIDEO

Trening na ramiona - Video - Gosia Klos

Aktywność fizyczna i utrzymanie ogólnej dobrej formy to droga do długiego i satysfakcjonującego życia. Obecnie większość ludzi stara się dbać o ciało i docenia pozytywne oddziaływanie aktywności fizycznej na organizm. Problemem jest zazwyczaj z motywacją i brakiem czasu, a przede wszystkim złym wykonywaniem danego ćwiczenia. Nawet jeśli myślisz, że wykonujesz dobrze trening, po skonsultowaniu go ze mną na konsultacji okazuje sie,że 90% ćwiczeń jest zle wykonanych, mało tego doprowadzają one do wielu kontuzji.

Dolegliwości odczuwane przez was, które w ogóle nie uprawiają sportu, mogą się również pojawić u osób ćwiczących, które wydają się być w doskonałej formie. Niezrównoważone wzmacnianie mięśni może powodować poważne problemy. Dotyczy to się nawet Twojego rozciągania. Jego po prostu nie ma. Zwykły przysiad powoduje, że tracisz równowagę. Dlatego zapraszam cię na treningi online w domu.

Jest to idealna forma treningu dla osób, które nie maja czasu, żeby wyjść na siłownie, są mamusiami na pełen etat i dla osób, które w ogóle nie wiedzą od czego zacząć. Z wieloma paniami tak pracuje i jest to idealna forma treningu pod moją kontrolą. Nie będziesz już popełniać błędów, a przede wszystkim nie nabawisz się żadnej kontuzji.  Zapraszam.

Teraz lecimy z ćwiczeniami na ramiona.

Jak to zrobić?
Wykonuj rutynowe czynności i ćwicz o tej samej porze 3 razy w tygodniu. Rozpocznij od 5-minutowej dynamicznej rozgrzewki: marsz w miejscu, podczas gdy wymachujesz rękami nad głową. Dla każdego ćwiczenia wykonaj 2 zestawy od 10 do 12 powtórzeń (lub 10 z każdej strony, jeśli jest to właściwe). Odpoczywaj 30 sekund pomiędzy seriami. Rozpocznij od głównego ruchu. Jeśli jest to zbyt trudne, wybierz opcję łatwiejszą np; bez ciężarków.

Dla szybszych rezultatów
Zrób 3 zestawy i dodaj 30 minut ćwiczeń cardio  5 dni w tygodniu. 30 minut dziennie poświecić na trening to jednak jest nie za wiele, ale ważne że zaczełaś.

 

Napisz do mnie jeśli chcesz zmienić coś w swoim ciele i umyśle. Sukces w odchudzaniu odnoszą więc Ci, których motywacja jest „pozytywna” i Ci, którzy wybierają odpowiednią osobę, która pomoże Ci w tym odchudzaniu.

m.klos@mataleo.eu

Jeśli tekst Ci się spodobał, to proszę zostaw po sobie ślad – polub, skomentuj, udostępnij.

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk