Najlepszy produkt na spalenie Tłuszczu

Mimo miliona artykułów o odchudzaniu, cały świat systematycznie tyje. Poradniki dietetyczne, programy poświęcone zdrowemu żywieniu, kampanie społeczne – wiedzę o racjonalnej diecie, która jest podstawą dla utrzymania prawidłowej wagi mamy na wyciągnięcie ręki. Każdy jest teraz specjalistą i wie wszystko na temat odchudzania. Wystarczy teraz otworzyć fanpage i już jesteśmy trenerami i dietetykami. Tak naprawdę to jest na 5 minut. Pokaż  mi proszę taka osobę, która ma przy najmniej 10 – 15 lat doświadczenia do tego, która non – stop się dokształca, jeździ na szkolenia, ciągle trenuje innych i siebie.

Kampanie społeczne ściągają tylko kupę kasy, zarabiają na Twojej głupocie, a ty płacisz i tyle może teraz się uda, a tu po paru miesiącach przybrało Ci się kolejne 8 kilogramów i tak mijają lata. Twoja waga w końcu pokazała 90 kg, dopiero wtedy zgłaszasz się do mnie. 95% zgłaszających się do mnie klientów ma już w sobie jakieś choroby np.cukrzyca 2, chora tarczyca itd. Uwierz mi, że wtedy jest jeszcze ciężej coś ze sobą zrobić. Jest dłuższy proces odchudzania.

8 miesięcy to optymalny czas na pozbycie się zbędnych kilogramów 20-30. Wielcy naukowcy od odchudzania podkreślają, że jeżeli w ciągu pół roku od schudnięcia nie wystąpi efekt jo-jo, można całą operację uznać za sukces. Warto chudnąć w rytmie pół roku, wtedy jest łatwiej. Zimą się zaczynamy odchudzać, aby na lato wyglądać super. Obniżamy kaloryczność posiłków, redukując głównie węglowodany, zwłaszcza białe pieczywo, oczywiście słodycze i pijemy dużo wody.

Mówi się, że śniadanie jest najważniejszym posiłkiem dnia. To nie tylko wzmacnia organizm, ale nadaje ton całemu dniu.

Ludzie, którzy jedzą fast food, pączki, tłuste  potrawy, są bardziej skłonni do podejmowania niezdrowych wyborów żywieniowych niż ci, którzy zaczynają dzień od zdrowego śniadania. A płatki owsiane to jedno z najzdrowszych śniadań, które możesz zjeść! Wielu sportowców spożywa płatki śniadaniowe na śniadanie ze względu na rozpuszczalny w wodzie błonnik i wysoką zawartość węglowodanów, które mogą utrzymać stały poziom glukozy we krwi. Owsianka zawiera również 6 gramów białka na filiżankę, witaminę B1, witaminę E, magnez, miedź i biotynę.

Utrzymywanie uczucia sytości i dobrego poziomu cukru we krwi uniemożliwi ci sięgnięcie po pierwszą przekąskę, na którą natkniesz się, zwykle z wysoką zawartością cukru i kalorii. Tak więc, płatki owsiane mogą pomóc w zmniejszeniu ilości przyjmowanych kalorii przy jednoczesnym utrzymaniu stałego poziomu energii, więc możesz poczuć się wystarczająco energiczny, aby ćwiczyć!

  1. Obniża poziom cholesterolu
  2. Zmniejsza ryzyko chorób sercowo-naczyniowych
  3. Zmniejsza ryzyko niewydolności serca
  4. Lepsza odpowiedź immunologiczna
  5. Zmniejszone ryzyko cukrzycy typu 2
  6. Ustabilizowany poziom cukru we krwi
  7. Świetne źródło błonnika, który chroni przed rakiem piersi
  8. Chroni przed astmą dziecięcą
  9. Alternatywa dla pacjentów z celiakią lub osób z nietolerancją glutenu

Chciałbym również dodać, że ze względu na jego dość nijaki smak, bardzo kuszące jest dodawanie do płatków owsianych takich rzeczy jak rafinowany cukier, brązowy cukier, śmietana itp. Zamiast tego spróbuj dodać do owsianki świeżych owoców, orzechów, przypraw, takich jak cynamon i gałka muszkatołowa lub jogurt o niskiej zawartości tłuszczu, aby dodać smaku i dodatkowego odżywienia organizmu.

Zmień swoje ciało, jedząc codziennie płatki owsiane

Napisz do mnie jeśli chcesz zmienić coś w swoim ciele i umyśle. Sukces w odchudzaniu odnoszą więc Ci, których motywacja jest „pozytywna” i Ci, którzy wybierają odpowiednią osobę, która pomoże Ci w tym odchudzaniu.

m.klos@mataleo.eu

Jeśli tekst Ci się spodobał, to proszę zostaw po sobie ślad – polub, skomentuj, udostępnij.

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk