– 10 kg – DIETA NA 12 DNI- DZIAŁAJ

dieta w 12 dni - przepisy

– 10 kg – DIETA NA 12 DNI- DZIAŁAJ. Istnieją różne zabiegi, różne diety które mogą pomoc  Ci schudnąć. Ale stracić ponad 10 kilo  w ciągu zaledwie 12 dni jest zbyt dużo według standardów zdrowotnych. Mimo to zalecam moim podopiecznym oczyszczenie organizmu raz lub dwa razy w roku, które jest  bardzo pomocne dla twojego organizmu i utraty wagi. Tylko po takich zabuegach musisz ćwiczyć i zdrowo się odżywiać, bo wpadniesz w efekt jo-jo.

Wytyczne dotyczące diety 12-dniowej:

Użyj oliwy, siemię lniane i olej sezamowy. Po tych 12 dniach nie wracaj  do starego sposobu jedzenia przez kolejne 3-5 dni. Nie jedz 3-4 godziny przed snem i pij dużo wody i zielonej herbaty.

1. Produkty mleczne, 5 filiżanek kwaśnego mleka, jedna łyżka oliwy z oliwek i zielona herbata.
2. Owoce, 4-6 pomarańczy, jedna łyżka oliwy z oliwek, zielona herbata.
3. 6 jabłek i łyżkę oliwy z oliwek, herbaty i wody.
4. 5 filiżanek gotowanych warzyw, dwie łyżki oliwy z oliwek i zielona herbata.
5. Ser, jedna łyżka oliwy z oliwek i zielona herbata.
6. Ciemna czekolada i zielona herbata.
7. 2 grejpfruty, 5 białek jaj, banan i zielona herbata.
8. 300 gramów sera i zielonej herbaty.
9. Cztery świeże sałatki z oliwą z oliwek, zielona herbata.
10. 400 gramów pieczonej ryby, łyżkę oliwy z oliwek i zielonej herbaty.
11. 500 g twarożku, łyżka oliwy z oliwek i zielona herbata.
12. 3-4 świeże sałatki i zielona herbata.

W ciągu najbliższych 3-5 dni nie idź natychmiast na silną dietę, bo możesz wstrząsnąć organizmem. Osoby z problemami zdrowotnymi nie powinny prowadzić tej diety. Żywność, która jest zalecana do spożycia w pierwszych dniach, to grillowane ryby, kurczak, gotowane warzywa, żółtka, świeże owoce i warzywa.

Ten artykuł służy wyłącznie celom informacyjnym i nie jest przeznaczony do udzielania porad medycznych. Generalnie wszystko ustalam indywidualnie i wtedy jest w 100% efekt.Mataleo nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek możliwe konsekwencje jakiegokolwiek leczenia, ćwiczeń, diety, stosowania leków lub podobnych działań, które wynikają z czytania lub śledzenia informacji zawartych w tym artykule. Przed podjęciem jakiegokolwiek leczenia należy skonsultować się z lekarzem lub innym podmiotem świadczącym opiekę zdrowotną.

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk