Cardio, Cardio, Cardio

cardio

Trening CARDIO jest świetnym sposobem, aby spalić mnóstwo kalorii w połączeniu z programem treningu siłowego .

Poniżej przedstawię Ci  parę  z moich ulubionych i najbardziej skutecznych sposobów jak szybko i w jaki sposób spalić tkankę tłuszczową po przez trening CARDIO , który nie tylko daje niesamowite rezultaty , ale  co najważniejsze , aby wyeliminować nudę i utrzymać motywację do ćwiczeń.

Jeśli Twoim celem jest utrata tkanki tłuszczowej, włącz do Twojego treningu od 4 do 6 razy w tygodniu Cardio ( rowerek, biegacz, steper ) – 30min do 60min.  Jeśli możesz  wstać wcześniej i wykonać cardio przed pierwszym posiłkiem w ciągu dnia, gdyż  Twoje ciało  najbardziej prawdopodobne wykorzystanie tłuszczu jako źródła energii, ponieważ pierwsze Twoje zapasy glikogenu są wyczerpane. Jeśli obawiasz się o utratę mięśni, bierze 10-20 gramów białka serwatki przed sesją, ale z dala od węglowodanów.

cardio

 

Zamiast zaczynać powoli od budowania prędkości, wykonać CARDIO o wysokiej intensywności na początku treningu. Po 2-3-minutowej rozgrzewki, natychmiast podwyższ tempo do  wysokich obrotów (80% -85% max tętna) na 15-20 minut przed spowolnieniem (60% -65% max tętna) w ciągu ostatnich 10 – 20 minut.

Jeśli Twoim celem jest, ujędrnić swoje Ciało, wykonaj swój trening siłowy z cardio. Trening siłowy uszczupla zapasy glikogenu, a organizm  wtedy korzysta z tłuszczu jako źródło paliwa podczas treningu siłowego. Ponadto, połączenie siłowni z Cardio  skutkuje wyższym spaleniem kalorii po treningu.

Wykonaj 5-10 minut cardio przed rozpoczęciem treningu . Rozgrzejesz swoje mięśnie i możesz spalić dodatkowe 50-150 kalorii, w zależności od intensywności wykonywanej rozgrzewki.

 

Podaj mi swój email, abym mogła informować Cię o nowościach na blogu :)


Email :
Imię :

 

ZAPRASZAM NA INTENSYWNY TRENING

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk