Trać kilogramy Treningami On-line – 3 Porady

treningi on-line

Trać kilogramy Treningami On-line – 3 Porady. Nic dziwnego, gdy dowiadujemy się, że znane „zdrowe” nawyki okazują się niezdrhttps://mataleo.eu/wp-admin/post.php?post=20702&action=edit&classic-editor#edit_timestampowe. Wiele mitów dotyczących diety zostało zdemaskowanych lub uczynione bezużytecznymi – lub co najwyżej ograniczonymi. To prowadzi nas do naszego metabolizmu – procesu chemicznego, jakim posługują się ludzie w celu uzyskania energii.

Zdolność organizmu do wykorzystania tłuszczu jako energii zamiast przechowywania go jest tym, o czym większość ludzi myśli, kiedy mówimy „metabolizm”. Tak, dobrze funkcjonujący metabolizm jest ważny dla naszych obwodów talii i bioder czy brzucha, ale jest znacznie bardziej złożony.

Metabolizm obejmuje wszystkie reakcje chemiczne, które zachodzą w naszych komórkach, aby utrzymać nas przy życiu. Bez zdrowego, funkcjonującego metabolizmu, nasze ciała komórkowe nie mogłyby otrzymać potrzebnej energii, aby się utrzymać. W skrócie – umieralibyśmy. Na szczęście nasze ciała nie przestają metabolizować, chyba że skutecznie przestaniemy oddychać. Nasze metabolizmy mogą jednak stać się niezdrowe i uszkodzone.

Do prawidłowego utrzymania metabolizmu jest potrzeby trening i zdrowe odżywiane. Innej opcji nie ma. 

Metabolizm odgrywa ważną rolę w różnych częściach naszego życia. Nie tylko wpływa to na sposób, w jaki nasze komórki zużywają energię; ale jak dobrze śpimy, nasze poziomy energii, nasz nastrój, a nawet odgrywają rolę w tym, jak dobrze trawimy żywność i wchłaniamy składniki odżywcze.

Niezdrowy metabolizm powoduje różne rodzaje efektów fizjologicznych, takich jak:

– Cukrzyca

– Problemy z oddychaniem

– Niestabilny poziom cukru we krwi

– Otyłość

Musisz się spocić i zmęczyć aby zgubić brzuch i ujędrnić ciało. Napisz do mnie jeśli jesteś gotowa na taki wycisk. 

KLIKNIJ TUTAJ

CO ZMNIEJSZA TWÓJ METABOLIZM:

    1.Za dużo robisz Cardio

Częściowo jest to trend społeczny. Wydaje się, że kładziemy większy nacisk na pocenie się na maszynie eliptycznej lub na bieżni, a nie na ćwiczeń siłowych takich jak trening z hantelkami w domu.

Prawdą jest, że istnieją inne korzyści zdrowotne dostępne w innych rodzajach ćwiczeń, które nie są dostępne w cardio. Poza tym trening interwałowy o wysokiej intensywności  może dać nam większość korzyści z godzinnego treningu.

Budowanie mięśni jest również wspaniałe dla osiągnięcia siły i jędrnego ciała, poprawy nastroju, poprawy funkcji mózgu itp. Fajną rzeczą jest to, że może być także różnorodna: podnoszenie ciężarów, trening masy ciała są uważane za ćwiczenia budujące mięśnie.

Pozwala nam to na poprawne ustawienie układu krążenia, a jednocześnie daje organizmowi trochę przerwy, aby nie spowolnić naszego metabolizmu.

    2. ZGODNE Z DIETĄ

Obecnie na rynku dostępnych jest więcej produktów odchudzających  niż kiedykolwiek wcześniej. Chcesz wiedzieć, dlaczego? No cóż, idźmy oczywiście za pieniędzmi – 6,3 miliarda dolarów. To ilość, którą firmy odchudzające zgłosiły w samym 2015 roku. Wzrost stopy otyłości Amerykanów – w połączeniu z poważną szansą rynkową  największej mody odchudzającej.

Żadna tabletka nie da ci tyle witamin i minerałów co odpowiednie żywienie. Drugi problem to słowo DIETA. Innymi słowy, diety nie uczą nas, jak dokonywać delikatnych zmian w diecie (tj. Więcej białka, mniej węglowodanów); zamiast tego koncentrują się na wyeliminowaniu – lub poważnie redukującej – żywności, która dostarcza paliwa do naszych ciał. Diety niskowęglowodanowe są znane z tej praktyki. Zamiast tego skup się na wprowadzaniu zmian w stylu życia w perspektywie długoterminowej.

    3. NAWADNIAJ ORGANIZM

Nie dopuść do tego, żeby była GAZOWANA … nawodnienie jest niezwykle ważne. Jednak cały poradnik „wypij osiem szklanek wody każdego dnia” jest mylący, jeśli chcemy się dobrze nawodnić. Wypij 2 litry wody z cytryną lub z miętą.

Ciało jest złożonym systemem, który opiera się na ciągłym strumieniu zdrowych witamin, składników odżywczych i innych pierwiastków. Prawdą jest, że tak zdrowa jak woda, nie zawsze jest najlepszym źródłem nawodnienia dla nas.

Zamiast tego staraj się uzyskać odrobinę różnorodności. Na przykład, wymieszaj trochę z wodą  odrobinę soli morskiej, aby uzyskać potrzebne elektrolity. Jeśli to tylko woda, wymieszaj wapno lub cytrynę. Ja uwielbiam pić wodę kokosową, ale oczywiście bez cukru. Róże herbatki są bardzo dobre na nawodnienie organizmu.

Jak sami widzicie wszystko trzeba połączyć trening+zdrowe odżywianie+nawodnienie. Nie możesz przyjmować tabletek i czekać aż Ci brzuch spadnie. To jakieś bzdury wypisane w internecie. Zwykłe naciąganie ludzi, wy we wszystko wierzycie.

Musisz się spocić i zmęczyć aby zgubić brzuch i ujędrnić ciało. Napisz do mnie jeśli jesteś gotowa na taki wycisk. 

KLIKNIJ TUTAJ

Powiązany artykuł: Oto ile wody potrzebuje twoje ciało, aby schudnąć

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk