Czy Twoja dieta jest wystarczająco dobra na płaski brzuch

brzuch

Jeśli przyjrzymy się uważnie, odkryjemy, że większość ludzi pragnie być wyjątkowo zdrowi. Ale będąc w nowoczesności, jesteśmy często bombardowani masą informacji o tym, co jest dla nas dobre … często sprawiając, że czujemy się przytłoczeni i ostatecznie rezygnujemy z naszych celów, aby osiągnąć ten cel. Ale uwierz mi, jeśli poświęcisz czas na zrozumienie podstaw dobrej diety, wtedy uzyskasz niesamowite rezultaty bardzo szybko.

Zaufaj mi Naprawdę rozumiem, dlaczego sprawy stały się tak skomplikowane, jak się stały. Jeśli pójdziesz do jakiegoś supermarketu w dzisiejszych czasach, przekonasz się, że praktycznie każdy produkt żywnościowy twierdzi, że jest zdrowy.

Oczywiście z tą obfitością w tak zwanych zdrowych produktach większość ludzi pomyślałaby, że odchudzanie i zdobycie tego nieuchwytnego sześciopaku będzie spacerkiem w parku. Ale jeśli się rozejrzysz, zauważysz, że dzieje się odwrotnie … ludzie stają się niezdrowi i grubsi.

Prawda jest prosta i to, że większość zdrowych produktów jest naprawdę dla ciebie okropna … szczególnie jeśli szukasz sześciopaka..

Teraz uwierz mi wszystko, co naprawdę musisz zrobić, to przestrzegać kilku podstawowych zasad diety i będziesz na dobrej drodze, aby uzyskać sześć paczek swoich marzeń. Poniżej przedstawię pewne światło na temat zasad, na które należy zwrócić największą uwagę.

Po przeczytaniu i zrozumieniu tych zasad będziesz dokładnie wiedzieć, które obszary twojej diety są niewystarczające i co musisz zrobić, aby ją poprawić, aby ostatecznie uzyskać sześciopak, o którym marzyłeś.

Oto główne pytania, które musisz zadać sobie, aby upewnić się, że dieta rzeczywiście pomoże ci uzyskać najlepszą formę życia.

1. Czy moja dieta zawiera dużo owoców i warzyw?

Uwierzcie mi, że najważniejsze jest, aby głównym tematem waszej diety były owoce i warzywa. Upewnij się, że dostajesz co najmniej pięć do dziewięciu porcji owoców i warzyw każdego dnia swojego życia.

Kiedy robisz cotygodniowe zakupy w lokalnym supermarkecie, ważne jest, abyś znalazła się w sekcji warzyw i owoców, szukając tych produktów, które są dostępne w różnych kolorach.

Prawda jest taka, że ​​ogromna większość ludzi po prostu nie ma wystarczającej ilości owoców i warzyw w swoim systemie. Zaufaj mi, jeśli naprawdę poważnie myślisz o zdobyciu brzucha swoich marzeń, zachęcam cię, byś nie traciła więcej czasu i po prostu zjadła dużo więcej warzyw i owoców.

2. Czy zawsze kupuję posiłki zamiast je robić?

Najlepszym sposobem, aby upewnić się, że cała żywność spożywana na co dzień jest zdrowa i pożywna, jest upewnienie się, że przygotowujesz własne posiłki.

Powodem tego jest to, że przygotowując własne posiłki, możesz zapewnić, że tylko najlepsze i najzdrowsze składniki będą wchodzić do twoich posiłków, ale nie będziesz miała żadnego pretekstu do robienia śmieci na przetworzonych produktach spożywczych.

Uwierz mi, to jest prawdziwa prawda i zrobisz naprawdę niesamowite rezultaty przygotowując je sama w domu. Nie tylko to, ale posiłki, które jesz, będą o wiele bardziej świeże, a przez to bardziej smaczne.

3. Czy moja dieta obejmuje produkty pełnoziarniste?

Teraz możesz stwierdzić, czy dieta jest naprawdę zdrowa dzięki różnorodnym produktom spożywanym przez daną osobę. Dlatego ważne jest, aby nie przegapić zdrowych i pożywnych produktów pełnoziarnistych.

Ziarna są bardzo ważnym źródłem błonnika pokarmowego, którego organizm potrzebuje dużo, więc nie zapomnij o tych zdrowych ziarnach. Skup się i trzymaj się jedzenia ciemnego chleba, ponieważ jest to ten rodzaj, który da ci zdrowe składniki odżywcze, których potrzebujesz.

Oczywiście trening to podstawa czy chcesz mieć płaski brzuch czy ujędrnić ciało, czy nawet pozbyć się brzucha. 40 min dziennie nic ci nie zaszkodzi, a nawet przeciwnie, będziesz ciągle pokonywała swoje słabości aż osiągniesz swój cel.

Po więcej informacji na temat współpracy napisz do mnie na

m.klos@mataleo.eu

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk