Trać centymetry na Brzuchu – Metamorfoza

Trać centymetry na Brzuchu – Metamorfoza. Juz wiele artykułów napisałam na temat utraty tłuszczu z brzucha, ale wy ciągle zadajecie to samo pytanie ” Czy można stracić brzuch i tylko brzuch”. Ja pisze, że nie można, a w ty ciągle zadajecie to samo pytanie czy można…

Jeśli chcesz, zgubić tkankę tłuszczową z pewnych części ciała to musisz liczyć na to, że musisz wzmocnić inne części ciała np. przy brzuch wzmacniamy kręgosłup. Jeśli gubimy tkankę tłuszczową to gubimy ją z całego ciała, dlatego ważny jest trening siłowy z hantlami aby przy gubieniu tkanki tłuszczowej ujędrnić daną część ciała, a to zrobimy tylko przy użyciu ciężaru. To musisz zapamiętać.

Kolejna sprawa to technika wykonywania ćwiczenia czyli czasami myślisz, że ćwiczysz uda, a ciągniesz kręgosłupem i to doprowadza pózniej doprowadza do kontuzji pleców. I kończy się przygoda z odchudzaniem.

Kolejnym problemem jest spożywanie produktów o małej ilości błonnika. Korzyści z błonnika są liczne, w tym obniżenie ryzyka cukrzycy, wysoki poziom cholesterolu, choroby serca, zaparcia i poprawa trawienia.

Podążając za tymi właściwościami, wykazano, że błonnik pomaga w zmniejszaniu masy ciała, zmniejszając tłuszcz brzuszny i całego ciała. Powodem, dla którego to działa, jest to, że dieta bogata w bogate w błonnik pokarmy dają poczucie sytości po jedzeniu przynajmniej na 3 godziny i wtedy nie podjadasz.

Kolejną zaletą błonnika jest to, że ma mniejszą gęstość energii (mniej kalorii dla tej samej objętości pokarmu. To oczywiste, że wszyscy potrzebujemy więcej błonnika w naszej diecie, co nie ma miejsca w przypadku Amerykanów, ponieważ dowody wskazują, że 90% Amerykanów nie otrzymuje codziennego zalecanego dodatku błonnika.

Ile błonnika wystarczy, aby spełnić dzienne zapotrzebowanie?

Kobiety powinny jeść od 21 do 25 gramów błonnika dziennie, a mężczyźni od 30 do 38 gramów dziennie.

Najlepszymi źródłami błonnika pokarmowego są owoce, produkty pełnoziarniste, warzywa i rośliny strączkowe, a dokładniej: komosa ryżowa, fasola, nasiona chia, jarmuż, owies i jagody, takie jak truskawki, jagody i awokado.

Musisz się spocić i zmęczyć aby zgubić brzuch i ujędrnić ciało. Napisz do mnie jeśli jesteś gotowa na taki wycisk. 

KLIKNIJ TUTAJ

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk