Tłuszcz Uparty na Brzuchu – Jak na dobre stracić

brzuszek

Tłuszcz Uparty na Brzuchu – Jak na dobre stracić. Tłuszcz z brzucha jest jednym z najbardziej irytujących obszarów ciała kobiety.

W mojej prywatnej grupie wsparcia w Akademi Kocham Fitness  „jak stracić tłuszcz z brzucha” jest jednym z najczęściej zadawanych pytań. Ale zanim przejdziemy do tego, jak stracić tłuszcz z żołądka, pamiętajmy, że wszyscy powinni kochać nasze brzuchy (bez względu na kształt i rozmiar), ponieważ to jest miejsce dla dziecka co jest największym prezentem na świecie! Zamiast nie lubić naszego brzucha, spójrzmy na dążenie do utraty tłuszczu z niego jako sposobu na poprawę kondycji, więc kochajmy nasze ciało, nie nienawidzimy go – i zamiast tego spróbujmy go wzmocnić i poddać nieco przeróbce

Czy możesz stracić tłuszcz z brzucha w 28 dni?

Możemy zagwarantować, że dzięki diecie zawierającej zdrowe produkty ORAZ przyzwoitą ilość ćwiczeń 4-5 razy w tygodniu (trening wirtualny 28-dniowym odchudzaniu jest doskonały również w tym przypadku), będziesz mogła odzyskać swoje ciało, który kiedyś miałaś (lub kiedyś chciałaś).
DOSKONAŁĄ wiadomością jest to, że oprócz nowego menu i wyzwań każdego miesiąca, będziesz gubić kolejne kilogramy. Tutaj możesz zdobyć DARMOWĄ PRÓBKĘ przepisów .

Menu i ćwiczenia
Każdy posiłek został stworzony, abyś czuła się pełna i zadowolona (a także świetnie smakuje) i pomoże stracić tłuszcz z brzucha. Zastosowane jedzenie i składniki zostały specjalnie zastosowane, aby, świetnie smakowały i pomagać w rozkładaniu tłuszczu z okolicy brzucha.

Pokochasz tę część wyzwania.
Ponadto ćwiczenia koncentrują się głównie na utracie tłuszczu z okolicy brzucha, a także na tonizowaniu i wzmacnianiu kregosłupa. Obejmują one kombinację ćwiczeń indywidualnych, a ja mam alternatywne ćwiczenia dla mam, które wciąż wracają do zdrowia po porodzie. Kliknij tutaj po taki plan.

Co jeszcze musisz wiedzieć o utracie tłuszczu z brzucha?
Pomagam tysiącom mam schudnąć i zrzucić tłuszcz z brzucha. Mam setki historii utraty wagi oraz zdjęcia przed i po naszej stronie z mamami i nie tylko na naszych planach i wszystkie pokazują, w jaki sposób  utraciły tłuszcz z brzucha w naszych planach treningowych i dietetycznych.

Jest tak szczególnie w 28-dniowym wyzwaniu utraty wagi – gdzie używam planu treningów wirtualnych jako 45 minutowych ćwiczeń domowych i jest to jeden z najlepszych sposobów na spalenie tkanki tłuszczowej i tłuszczu z brzucha.

Możesz zobaczyć wspaniałe zdjęcia metamorfoz  poniżej.

1) Zrozumieć tłuszcz w brzuchu.

Istnieją dwa rodzaje tłuszczu, które znajdują się w okolicy brzucha: podskórny i trzewny. Tłuszcz podskórny (to znaczy „pod skórą”) to tłuszcz, który można zobaczyć i chwycić, podczas gdy tłuszcz trzewny leży głębiej w ciele i otacza ważne narządy w okolicy narządów.

Zbyt dużo trzewnego tłuszczu jest tym, co zmusza brzuch na zewnątrz i prowadzi do jego wystania. Możesz zobaczyć więcej na temat różnych rodzajów tłuszczu z brzucha klikając tutaj Chociaż większość z nas jest bardzo świadoma (podskórnego) tłuszczu, jaki widzą, badania pokazują, że tłuszcz trzewny – u ludzi dowolnej wielkości – może stanowić większe zagrożenie dla naszego zdrowia.

2) Jak stracić tłuszcz?

Karmić piersią. Jeśli jesteś matką karmiącą, karmienie piersią może naprawdę pomóc w utracie tłuszczu z żołądka, ponieważ może pomóc szybciej wrócić do normalnej wielkości macicy. Jeśli nie karmisz piersią – nie martw się – mam wiele sposobów na pomoc! Napisz!

Jedz zdrowe jedzenie. Jeśli napełniasz swoje ciało coraz większą ilością tłustych i przetworzonych pokarmów każdego dnia, nie zauważysz zmniejszenia ilości tłuszczu w brzuchu. Jedząc dietę bogatą w białko, produkty pełnoziarniste, owoce, warzywa i składniki odżywcze, twoje ciało będzie lepiej funkcjonować i eliminować toksyny i tłuszcze. Moje 28-dniowe wyzwanie utraty wagi jest do tego idealne

Ogranicz spożycie alkoholu. Alkohol, zwłaszcza słodkie napoje gazowane i piwo, sprawiają, że utrata tłuszczu z żołądka jest prawie niemożliwa i dodatkowo obciąża wątrobę, usuwając toksyny. Ten dodatkowy nacisk na wątrobę może bardzo utrudniać budowanie mięśni, które są kluczowe dla utraty tłuszczu z brzucha.

Wytęż całe ciało. Najważniejsze jest, aby ćwiczyć całe ciało, a wraz z nim twoje ciało będzie poszukiwać nadmiaru tłuszczu, który zostanie wykorzystany do napędzenia twojej sesji ćwiczeń.

Trening siłowy. Spędzanie godzin na ćwiczeniach  doprowadzi cię do utraty tłuszczu z brzucha. Prawdziwą tajemnicą jest dodanie kilku ćwiczeń siłowych do swojej rutyny. Najbardziej skutecznym sposobem na utratę tłuszczu z brzucha jest budowanie beztłuszczowego mięśnia na jego miejscu. Mięśnie stają się bardzo głodne podczas ćwiczeń i im dłużej je ćwiczysz, tym bardziej szukają zapasów tłuszczu na całym ciele, aby je zasilić. Spróbuj włączyć do swojej rutyny ćwiczenia z dużymi grupami mięśni, aby zobaczyć znikanie tłuszczu z brzucha – takie jak przysiady, które działają na pośladki i uda.

Zachowaj motywację. Jeśli chcesz stracić tłuszcz, musisz być zmotywowana dłużej niż kilka dni. Wszyscy mamy chwile, kiedy chcemy się poddać, ale ważne jest, aby przejść ciężkie czasy, ponieważ cel końcowy jest wart wysiłku.

Dołącz do 28-dniowego wyzwania tutaj, a szybko zobaczysz duże zmiany.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk