Dodaj ten Produkt a Utracisz Tłuszcz Trzewny

Dodaj ten Produkt a Utracisz Tłuszcz Trzewny. Ten produkt czyli olej rybny zapobiega chorobom sercowo-naczyniowym, rakowi i nadciśnieniu, ale naukowcy odkryli, że olej rybny przekształca również komórki magazynujące tłuszcz w komórki spalające tłuszcz, co może zmniejszyć przyrost masy ciała w średnim wieku.

Dobrym źródłem –  są makrela, sardynki, ostrygi i łosoś. Należy pamiętać, że wiele źródeł ryb o wysokiej zawartości kwasów omega-3, takich jak tuńczyk i miecznik, zawiera również duże ilości rtęci, a zatem ich zużycie powinno być ograniczone.

Tkanki tłuszczowe nie przechowują tłuszczu. Tak zwane „białe” komórki przechowują tłuszcz w celu utrzymania dostaw energii, podczas gdy „brązowe” komórki metabolizują tłuszcz w celu utrzymania stabilnej temperatury ciała. Brązowe komórki są obfite u dzieci, ale zmniejszają się wraz z dojrzałością do dorosłości.

Trzeci rodzaj komórek tłuszczowych – „beżowe” komórki – został niedawno odkryty u ludzi i myszy i wykazał, że działają podobnie jak brązowe komórki. Ilość komórek beżowych również zmniejsza się, gdy ludzie zbliżają się do wieku średniego; bez tych komórek metabolizujących tłuszcz gromadzi się przez dziesięciolecia, nie będąc nigdy wykorzystywanym. Dlatego gromadzi ci się w brzuchu.

Wiemy, że olej rybny może zapobiegać stanom zapalnym w komórkach tłuszczowych, co może prowadzić do insulinooporności, a ostatecznie do cukrzycy typu 2.

Naukowcy zbadali, czy liczbę tych beżowych komórek można zwiększyć, przyjmując określone rodzaje żywności.

„Wiedzieliśmy z wcześniejszych badań, że olej rybny ma ogromne korzyści zdrowotne, w tym zapobieganie gromadzeniu się tłuszczu”, mówi starszy autor Teruo Kawada. „Testowaliśmy, czy olej rybny i wzrost komórek beżowych mogą być powiązane”.Zespół karmił grupę myszy tłustym jedzeniem, a inne grupy tłustym jedzeniem i dodatkami z oleju rybnego. Odkryli, że myszy, które jadły pokarm z olejem rybim, zyskały 5-10% mniej wagi i 15-25% mniej tłuszczu w porównaniu z tymi, które nie spożywały oleju.

Dodaj więcej do swojej diety awokado lub makrelę czy łososia, oczywiście trenują jakiś sport, bo bez tego nic nie osiągniesz.

Pamiętaj o jednym, samą dietą nie zrobisz wiele, ale z treningiem możesz nawet uratować swoje życie.

Jak więc wyleczyć tarczycę i wiele innych chorób? Zgłoś się do mnie, a ja ją wyleczę, a ty będziesz mnie słuchać. Jeśli i ty chciałabyś naprawdę przejść metamorfozę mentalną i fizyczną na długie lata to napisz do mnie

KLIKNIJ TUTAJ.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk