Tajemniczy składnik na Twój Brzuch – Nowy Wpis na Odchudzanie

Tajemniczy składnik

Metod na utratę brzucha jest wiele, ale jak dobrze wiesz najlepsza metoda to łączenie diety z ćwiczeniami. Odrzucić mąkę, słodycze i unikaj smażonych produktów. Na moim blogu jest wiele ćwiczeń na brzuch, na uda czy ramiona. Wystarczy poszukać i wybrać dla siebie plan ćwiczeń.

Tajemniczy składnik na przyspieszenie spalania tkanki na brzuchu czy oczyszczanie krwi jest składnikiem, który Twój organizm musi tolerować. Nie każdy z was wszystko lubi. Ja bardzo nie lubię imbiru, który bardzo działa rozgrzewająco na krew, jeśli osoby mają rzadką krew, nie powinni stosować osoby, które mają z tym problem.

Sam napój może nie pomóc osobą, które mają dużą nadwagę. Bez codziennego ruchu, może być to nieskuteczne. Najlepiej zrobić sobie wszystkie badania aby zobaczyć nad czym się najpierw skupić i powoli je wyeliminować. Ruch możesz stosować codziennie rano. Wystarczy, że wstaniesz wcześnie i poświęcisz na początek 15 min. Po miesiącu dodaj kolejne 5 minut i tak dojdziesz do sukcesu.

Dzisiejszy przepis stosuj 2-3 razy dziennie, dodaj aktywność fizyczną, zrób sobie podstawowe badania i bądź cierpliwa.

Kliknij tutaj po łatwy trening.

Ulubiony przepis mojej babci nie tylko tłuszczyk na brzuchu, ale również na oczyszczenie krwi i obniżenie ciśnienia krwi! Ten przepis to prawdziwy skarb… 😊

Składniki na 750 ml:

2 pomarańcze

3 jabłka

1 burak

30 g świeżego imbiru

Obie pomarańcze należy obrać i pokroić w ćwiartki. Jabłka i buraka obrać, dodać imbir i wszystko zmiksować. 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk