10 minutowy trening na brzuch – Gosia Klos

10 minutowy trening na brzuch – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg. Wszyscy jesteśmy świadomi tego, że tusza może powodować liczne problemy zdrowotne, ale tłuszczu z brzucha może być również bardzo irytujący i nieatrakcyjny. Na szczęście, aby uzyskać płaski brzuch wystarczy tylko 10 min treningu intensywnego i odpowiednia dieta. Uznaliśmy, że to zadziwiające i bardzo proste ćwiczenie, które pomoże Ci rozpuszczenia tłuszczu z brzucha w ciągu zaledwie 4 tygodni.

Największą zaletą jest to, że nie trzeba już robić się niezliczoną liczbę tych odrażających brzuszków, aby osiągnąć płaski brzuch. Jeśli kiedykolwiek próbowałaś uzyskać płaski brzuch, i wiesz, że jest to bardzo trudne do osiągnięcia, ponieważ obszar brzucha jest najbardziej problematyczny dla utraty wagi.

Znana jest również jako „deska”. To ćwiczenie będzie niewątpliwie trzymać brzuch napięty i płaski,  również poprawi postawę ciała, a także złagodzą ból w plecach. Zacznij od 1 min dziennie, aż dojdziesz do 10 minut.

Należy jednak pamiętać, że trzeba nauczyć się, jak prawidłowo zrobić „deskę” w celu uzyskania rewelacyjnych wyników. Teraz opiszę jak prawidłowo wykonac to ćwiczenie :

  1. Umieść ręce mocno na ziemi, utrzymując ramiona i szyja prosto.
  2. Głównym celem tego ćwiczenia jest Twój obszar brzucha, ale będzie również czuła ciśnienie w nogach.
  3. Aby aktywować mięśnie dolnej części ciała, należy kurczyć-spiąć  mięśnie pośladka. Jednak  należy pamiętać, aby podnieść pośladek do góry, a całe ciało powinno być płaskie jak deska, a nie w kształcie trójkąta.
  4. W celu zapewnienia  łatwiejszej do utrzymania pozycji , należy oddychać głęboko i równomiernie. 
  5. Pozostań w tej pozycji przez 20-60 sekund przez 3-4 dni
  6. Ponadto, wyobraźmy sobie, że mamy pełną szklanką wody umieszczoną na plecach, dlatego należy utrzymać pozycję tak, aby jej nie rozlać .
  7. Na koniec zrelaksuj ciało i powtórz tak 3 razy.

Pamiętaj, aby stopniowo zwiększać czas utrzymywania pozycji deski do minuty. Powodzenia

Twój Trener https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk