Duży Brzuch Po Nocy – Zrób Ćwiczenia Przed Snem i Rano – Nowe Ćwiczenia

Brzuch i uda

Trosze teorii dziś wam napiszę aby bardziej skupić się na problemie otyłości i problemami z brzuchem, ale jeśli masz duży brzuch po nocy to albo masz okres albę problemy zdrowotne, który powinien sprawdzić lekarz.

Najlepszym sposobem na usunięcie otyłości brzusznej jest regularność posiłków i ćwiczeń. Co znaczy regularność posiłków? Czyli co 4 godziny tak aby nie podjadać w miedzy czasie. Jeśli poczujesz głód po 2 godzinie to wypij szklankę wody! TO POMOŻE!

Spożywaj mniej soli czyli nie powinna być większa niż 5 gram dziennie i można zastąpić ją ziołami i przyprawami. Pij dużo ilość wody i trenuj w ten sposób otyłość zniknie ale potrzebujesz czasu i determinacji.

Dużą przyszczypną otyłości są stosowane leki czy suplementy, które nie powinny być stosowane bez opinii trenera czy dietetyka. Otyłość bierze się ze środowiska w którym żyjesz, ludzie, praca czy otoczenie.

Generalnie dużo z was nie spożywa śniadań i dlatego jest zwiększenie łaknienia wieczornego czy nocnego, gdyż wszystko się przesuwa, a organizm musi otrzymać dzienną dawkę witamin.

To leci jak domino, wcinasz wieczorem, a to powoduje problemy z zasypianiem czy nawet stany lękowe. I stąd biorą się problemy z nadwagą. Duży problemy biorą się też z ilością spożywanych kalorii, ale o tym napisze w następnym artykule.

Lecimy z ćwiczeniami. Ja zawsze powtarzam, że lepiej zrobić 10 minut dziennie, niż nic nie zrobić! Pamiętaj, że ze mną ci się UDA wystarczy, że zaczniesz od dziś.

1.Połóż się na plecach, a dłonie daj pod pośladek. Głowa jest uniesiona. Delikatnie oderwij nogi od podłogi i rób spięcia raz góra, raz dół tak aby poczuć brzuszek. 2 minuty powinny wystarczyć i zacznij kolejne ćwiczenie.

2.Uwielbiam to ćwiczenie, gdyż po nim najbardziej czuje mięśnie brzucha. Poprzez spięcia dotykasz dłońmi do stopy raz prawa, raz lewa strona. Pamięta o oddychaniu.

.

Zmienianie swojego ciała to ekspedycja, która nie zawsze od razu wychodzi. Są wzloty i upadki ale najważniejsze jest dyscyplina i cel, który musisz sobie obrać. Jeśli dasz sobie czas, to wszystko wyjdzie i będziesz zadowolona. Jeśli czas będzie krótki to polegniesz na samym początku.

To ma być przygoda na wiele miesięcy czy lata, a nie do sylwestra czy urodzin i koniec. Nie możesz też ciagle zaczynać i kończyć. Musisz ciągle w tym trwać, nawet jeśli dojdziesz do celu…kontynuuj je dalej i dalej. Ćwicz i motywuj innych.

Powodzenia!

Kolejne artykuły z ćwiczeniami i motywacjami już w tym tygodniu! Odwiedzaj mój profil i korzystaj za darmo z mojej 23 letniej wiedzy. Baw się przy tym i nie rób nic na siłę. Dasz radę!

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk