Spalamy Brzuch 14 -dniowy program Dietetyczny

spalamy brzuch - trening i dieta

Spalamy Brzuch 14 – dniowy program Dietetyczny. Jeśli jesteś w podróży utraty wagi, pewnie zawsze szukasz niektórych lub innych wskazówek i sztuczek, aby schudnąć. Podczas gdy dzisiaj istnieje wiele centrów fitness, które oferują różne metody odchudzania, większość z nich da ci chwilową utratę wagi z dużym z wielkim minusem w portfelu.

Zamiast wybierać te programy, możesz schudnąć w domu naturalnie, wykonując kilka zmian w diecie i wykonując ze mną trening online. Przeczytaj mój artykuł z  14 -dniowy program dietetyczny i treningowy, który nie tylko pomoże Ci schudnąć, ale także przyniesie ciału kształt:

1.Program diety 

Upewnij się, że masz pożywne śniadanie przez kolejne 14 dni, ponieważ jest to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Unikaj napojów bezalkoholowych, przetworzonej żywności i kofeiny, ponieważ te produkty są pełne cukru. Nie stosuj żadnej diety awaryjnej. Unikaj spożywania ciężkich posiłków po godzinie 20.00. Zanotuj swoją wagę przed rozpoczęciem lub zrób zdjęcie aby porównać różnicę pod koniec 14 dni.

2. Zalety 7-dniowej diety

Ta łatwa do naśladowania dieta nie jest jak każda zdrowa dieta, raczej ta dieta pozwala schudnąć w zdrowy sposób. Najlepszą częścią tej diety jest to, że składa się głównie z owoców, warzyw i koncentruje się na zwiększeniu spożycia wody. Ta dieta pomoże Ci regulować ruchy jelit. Podczas tej diety upewnij się, że pijesz 10 szklanek wody dziennie.

Dzień 1 – Dzień Owoców

Zachowaj pierwszy dzień swojej diety jako cały dzień owocowy. Możesz jeść tyle owoców, ile chcesz oprócz bananów. Dodaj owoce, takie jak arbuzy, papaje, jabłka, ananasy i inne wybrane owoce. Upewnij się, że jesz tylko owoce we wszystkich posiłkach.

4. Dzień 2 – Dzień Warzyw

Drugi dzień waszej diety będzie dniem pełnym warzyw. Musisz zacząć dzień od gotowanego ziemniaka, aby był rozpad węglowodanów w ciągu dnia. Obejmuje warzywa o dużej zawartości błonnika, takie jak fasola, brokuły. Jedz warzywa w postaci sałatek, zup i form na parze.

5. Dzień 3 – Dzień Owoców i Warzyw

Trzeciego dnia diety będziesz musiała przestrzegać diety, która stanowi połączenie pierwszego i drugiego dnia diety. Możesz jeść wszystkie rodzaje owoców i warzyw do wyboru. Jednak unikaj dzisiaj bananów i ziemniaków.

6. Dzień 4 – Dzień Ryby i Qunoa

Na czwartym miejscu diety będziesz jadła tylko Rybę  i quonę. Dodaj po 50 g qunoa i 150g ryby ( łosoś ) do każdego posiłku. 6 posiłków dziennie

7. Dzień 5 – Święto

Piątego dnia możesz dziś zjeść chude mięso. Zanurz się w chudym kurczaku 120g i zjedz aż 8 pomidorków koktajlowych. Zwiększ spożycie wody z 10 szklanek do 15 szklanek, aby wypłukać kwas moczowy, który Twój organizm będzie produkował dzisiaj.

8. Dzień 6 – Czerwone mięso i warzywa

Dziś możesz spożywać czerwone mięso w każdym z 5 posiłków. Możesz spożywać tyle porcji warzyw, ile chcesz przez cały dzień. Zaczniesz czuć się lżejsze dzisiaj.

9. Dzień -7  – Ryż i warzywa i ryby

W ostatnim dniu tej diety możesz jeść ryż do każdego posiłku. Zdecyduj się na brązowy ryż i dodaj go razem z wybranymi warzywami. Możesz mieć także 1 ziemniaka. Możesz również pić świeże soki owocowe lub warzywne. Tą dietę powtórz od poniedziałku przez kolejne 7 dni. Trening zrób siłowy w domu, codziennie przez 14 dni po 40 min. Tutaj kliknij, a znajdziesz przykładowe ćwiczenia.

Twoja 14-dniowa dieta jest kompletna, poczujesz się znacznie lżej i  zauważysz różnicę w swojej wadze. Ta dieta naturalnie odtruwa organizm i umożliwia spożywanie pokarmów w odpowiednich ilościach, aby zachować zdrowie.

Kliknij Tutaj i zamów swój swój pakiet.  Zacznij Nowy Rok od zadbania swojego zdrowia. 

Pozostań zmotywowana, a osiągniesz  swoje cele. Jeśli zmagasz się ze swoją motywacją, spójrz na jeden z wielu moich artykułów, aby znaleźć inspirację.

Pomóż mi wspierać i motywować tych, których kochasz, dzieląc się tym artykułem i daj nam znać, co myślisz w komentarzach poniżej.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk