Przygotuj domowy napój z cytryną z cynamonem i wodą


Kup Dietę i Trening

Przygotuj domowy napój z cytryną z cynamonem i wodą. Cytryna ma wiele zastosowań, ale dziś wam podam przepis jak można wypłukać usta tą miksturą i odświeżyć oddech. Lepiej zrobić naturalny środek aby zastąpić towary kupione w sklepach, które mogą być wypełnione szkodliwymi chemikaliami. W poniższym tekście pokażę, jak zrobić domowy płyn do płukania ust, dodając cynamon do świeżo wyciśniętej wody cytrynowej. Cytryna jest często uważana za twardą i kwaśną.

Jeśli “człowiek cały czas ssie świeżą cytrynę lub limonkę, spowoduje to uszkodzenie szkliwa zębów”. Jednakże używanie wody cytrynowej i cynamonu jako płynu do płukania ust nie powoduje żadnych uszkodzeń szkliwa. W rzeczywistości poprawia to poplamione  zęby i nieświeży oddech.

Sprawiając, że ten płyn do płukania jamy ustnej z cynamonem i cytryną, który jest świeżym i łatwym sposobem na zastąpienie plastikowych i kolorowych butelek do płukania jamy ustnej, które mogą zawierać nienaturalne składniki, takie jak sorbitol, aromat, poloksamer 407, kwas benzoesowy, benzoesan sodu i sacharyna sodu.

Przepis;

250 ml ciepłej wody

1 cała cytryna

1 łyżka cynamonu

Ciepła wodę wlej do naczynia, przekrój na pól  i wyciśnij do wody jedną cytrynę, dodaj cynamon. Wymieszaj wszystko i wypłucz usta tym płynem 2-3 razy.  Możesz tak zrobić kilka razy w tygodniu przez miesiąc czasu.

Kliknij Tutaj i zamów swój swój pakiet.  Zacznij Nowy Rok od zadbania swojego zdrowia. 

Pozostań zmotywowana, a osiągniesz  swoje cele. Jeśli zmagasz się ze swoją motywacją, spójrz na jeden z wielu moich artykułów, aby znaleźć inspirację.

Pomóż mi wspierać i motywować tych, których kochasz, dzieląc się tym artykułem i daj nam znać, co myślisz w komentarzach poniżej.

Gosia Klos Twój Trener i dietetyk 

Poprzedni
Następny
Akademia Kocham Fitness | Grupa Mentoringowa Małgorzaty Kłos
%d bloggers like this: