Schudnij w 14 Dni wyzwanie z wodą i cytryną

Schudnij w 14 Dni wyzwanie z wodą i cytryną. Rozpoczęcie podróży odchudzającej może być bardzo trudne. Łatwo jest powiedzieć: „Zacznę jutro …” Zwłaszcza jeśli próbowałaś i nie udało ci się w przeszłości, myślenie o rozpoczęciu nowego stylu życia, w którym twoje ulubione potrawy nie są zaproszone do twojej kuchni, może wydawać się w najlepszym przypadku zniechęcające.

Dlatego może Ci pomoże zacząć ten 14-dniowy Lemon Water Challenge. Ponieważ dwa tygodnie dużego skupienia i zaangażowania są całkowicie wykonalne! A jeśli dobrze zagrasz swoje karty w ciągu tych 2 tygodni możesz poczuć w sobie energię i gotowość do podjęcia następnego wyzwania. Kliknij Tutaj po KOLEJNE WYZWANIE.

Jeśli nie jesteś fanem wody, sprawdź naszą alternatywę dla cytryny w dalszej części tego posta.

WYZWANIE WODY CYTRYNOWEJ W 14 DNI
Najpierw porozmawiajmy o tym, czym NIE jest:

To NIE jest dieta pozbawienia kalorii
To NIE jest dieta głodowa

Kiedy podążasz za tym protokołem, nadal będziesz jeść. Poniżej znajdują się sugestie dotyczące żywności, ale najważniejszą rzeczą, na którą musisz się skupisz, jest dzienne spożycie wody z cytryny.

Co to jest wyzwanie związane z wodą cytrynową:

To jest potężny protokół detoksykacji
Jest to naturalny, bezpieczny sposób na wspieranie swoich celów odchudzania
To jest idealny punkt wyjścia do podróży odchudzającej

DLACZEGO CYTRYNY?
Picie odpowiedniej ilości wody pomaga tymczasowo zwiększyć liczbę spalanych kalorii. Dodając świeży sok z cytryny, zwiększasz korzyści z utraty wagi. Cytryny pomagają redukować i zapobiegać przybieraniu na wadze na wiele różnych sposobów poprzez tłumienie gromadzenia tłuszczu w organizmie. Mogą również zwiększyć metabolizm.

Cytryny mają także wiele innych zalet, które wspierają ogólne zdrowie i dobre samopoczucie:

Wspierają zdrowie serca
Zapobiegają kamieniom nerkowym
Chronią przed anemią
Zmniejszają ryzyko zachorowania na raka
Poprawiają trawienne

Bez dalszych ceregieli, wskoczmy do Twojego 14-dniowego wyzwania na wodę z cytryny!

PROTOKÓŁ

Dzień 1: Wymieszaj jedną wyciśniętą cytrynę z kubkiem wody i wypij zaraz po przebudzeniu (przed zjedzeniem czegokolwiek innego).

Dzień 2: Wymieszaj dwie wyciśnięte cytryny i dwie szklanki wody. Dodaj 1 łyżeczkę miodu do smaku. Pij zaraz po przebudzeniu.

Dzień 3: Wymieszaj trzy wyciśnięte cytryny z trzema szklankami wody i odrobiną miodu. Pij pół pierwszej porcji rano, a drugą połowę tuż przed obiadem.

Dzień 4: Wymieszaj cztery wyciśnięte cytryny z czterema szklankami wody i odrobiną miodu. Pij trzy razy dziennie, rano zaraz po przebudzeniu, przed obiadem i wieczorem przed pójściem spać.

Dzień 5: Wymieszaj pięć wyciśniętych cytryn z 5 szklankami wody i miodem. Wypij to trzy razy, tak jak poprzedniego dnia (ale więcej każdej porcji).

Dzień 6: Wymieszaj sześć wyciśniętych cytryn z sześcioma szklankami wody i odrobiną miodu. Spożywaj mieszaninę trzy razy dziennie przed posiłkami.

Dzień 7: Wymieszaj trzy wyciśnięte cytryny i 10 szklanek wody. Pij trzy razy dziennie przed posiłkami.

Dzień 8: Wymieszaj 6 wyciśniętych cytryn z 6 szklankami wody. Pij trzy razy dziennie przed posiłkami.

Dzień 9: Wymieszaj 5 wyciśniętych cytryn z 5 szklankami wody i miodem. Wypij to trzy razy, jak wcześniej.

Dzień 10: Wymieszaj cztery wyciśnięte cytryny z czterema szklankami wody i odrobiną miodu. Spożywaj to trzy razy dziennie jak wcześniej.

Dzień 11: Wyciśnij 3 cytryny i wymieszaj sok z 3 szklankami wody. Dodaj łyżeczkę miodu i pij dwa razy dziennie.

Dzień 12: Wymieszaj 2 cytryny  z 2 szklankami wody i wypij go rano przed śniadaniem.

Dzień 13: Pij sok z jednej cytryny i jedną szklankę wody.

Dzień 14: Przygotuj napój z 3 cytryn i 10 szklanek wody. Dodaj łyżkę miodu, zanim ją wypijesz.

I to wszystko! Po 14 dniach zalecam picie szklanki wody cytrynowej każdego ranka w nieskończoność. Dodaj do tego oczywiście treningi, bo to najlepszy sposób na szybkie odchudzanie. Kliknij Tutaj. 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk