Płaski brzuch w Tydzień – Przepis

przepis

Płaski brzuch w Tydzień – Przepis. Wszyscy chcemy wyeliminować nadmiar tłuszczu, zanim nadejdzie lato. Trzeba wsiąść się już do roboty treningi i odpowiednia dieta zrobią swoje w ciągu 3 miesięcy, a ten napój jest dodatkiem do tego sukcesu i niezwykle skuteczny.

Ten napój jest łatwy do zrobienia. Zajmie Ci to tylko kilka minut.

Do sporządzenia tego napoju potrzebne będą następujące składniki:

8 ½ kubka przefiltrowanej wody
1 łyżeczka posiekanego imbiru lub 1 łyżeczka organicznego proszku z korzenia imbiru
1 średniej wielkości cytryna, cienkie plasterki
1 średniej wielkości ogórek, cienkie plasterki
12 liści mięty

Przygotowanie:

Włóż wszystkie składniki do szklanego naczynia. Zostaw je na noc. Rano, usuń wszystkie składniki i wlej pozostały napój do szklanki. Wypij mieszaninę w ciągu jednego dnia. Jeśli nie uda Ci się go wypić w jeden dzień, możesz go przechowywać w lodówce do 2 dni.

 Możesz pić ten napój w ciągu 4 tygodni. Ten okres wystarczy, aby stracić nadmiar tłuszczu, ale nie zapomnij o treningach i diecie odpowiedniej. Tutaj Kliknij po taki Plan. Ten napój utrzymuje nawodnienie i nie powoduje żadnych skutków ubocznych.
Jak to działa i dlaczego jest tak skuteczne?

Wszystkie składniki tego napoju są bardzo pożywne i oferują różne korzyści zdrowotne dla organizmu. Kiedy składniki są łączone, tworzą wspaniałą bombę, która pomaga również w utracie nadmiaru tłuszczu przeważne z części brzusznej czyli oczyszczają jelita.

Woda:

Woda utrzymuje nawodnienie organizmu, smaruje mięśnie i stawy, a także zmniejsza zapotrzebowanie na jedzenie.

Imbir:

Naukowcy z Instytutu Żywienia Człowieka na Uniwersytecie Columbia przeprowadzili ankietę wśród grupy osób, które spożywały gorący napój w połączeniu z imbirem. Rezultat był taki, że wszyscy uczestnicy czuli się pełniejsi przez dłuższy czas, co oznaczało, że mieli mniejsze szanse na przejadanie się.

Cytrynowy:

Włókno pektynowe zawarte w cytrynach pomaga zaprzeczyć pragnieniom jedzenia. Czyści i detoksykuje ciało i usuwa odpady. Ponadto cytryna ma działanie alkaliczne i podnosi poziom pH organizmu.

Meta:

Mięta jest korzystna, ponieważ kontroluje apetyt. Zapewnia również świeży smak napoju.

Podsumowując: ten napój składa się z tanich i łatwo dostępnych składników, które stanowią idealne rozwiązanie dla szybszej utraty wagi. Już po kilku dniach zobaczysz wynik. Jedyne, co można stracić, to nadmiar tłuszczu.

Musisz się spocić i zmęczyć aby zgubić brzuch i ujędrnić ciało. Napisz do mnie jeśli jesteś gotowa na taki wycisk. 

KLIKNIJ TUTAJ

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk