Schudła 10 Kg Trenując w Domu – Gosia Klos

Metamorfoza

TE ĆWICZENIA ZAJMĄ CI TYLKO 10 MIN BEZ SIŁOWNI

Schudła 10 Kg Trenując w Domu – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg. Nie masz możliwości ćwiczenia na siłowni? Nie ma problemu! Obecnie istnieje pogląd, aby utrzymać szpulą sylwetkę i być w formie należny regularnie chodzić na siłownię, jest to dalekie od prawdy. Nie ma nic w tym złego, aby się spocić musisz wyjść z domu i ruszyć na siłownię, takie same rezultaty przyniesie ci trening w domu. Z moją podopieczną Sylwią ćwiczymy 2 razy w tygodniu w domu lub na świeżym powietrzu i już schudła 10 kg. Fałdki znikają i nogi staja się szczuplejsze. Do lata będzie mega forma.  

Ten trening interwałowy o wysokiej intensywności jest doskonały na spalanie tkanki tłuszczowej. A najlepsza cześć to taka ze zajmuje tylko 10 min, możesz to zrobić przed telewizorem, potrzebujesz do tego treningu jedno urządzenie jest to stoper.
Wykonaj każdy ruch poniżej przez 20 sekund, starając się uzyskać jak najwięcej powtórzeń jak to możliwe, a następnie daj sobie 10 sekund na odpoczynek. Wykonaj dwie pełne serie ( czyli 20 sekund ćwiczenie, a następnie 10 sekund odpoczynku, potem powtórz jeszcze raz). Do dzieła!

1.SKOKI

Stan prosto ze stopami szerzej niż szerokość barków. Kucaj aż osiągniesz przysiad, utrzymuj wagę ciała na pietach. Skacz tak wysoko jak to możliwe. Wyląduj lekko na palcach.

2.POMPKI

Przybierz pozycje taka sama jak do deski (plank) ręce powinny się znajdywać nieco szerzej niż ramiona, a nogi kilka centymetrów od siebie. Powoli opuść swoje ciało w dół, tak blisko ziemi jak to możliwe. Odepchnij klatkę piersiowa i ramiona i wróć do pozycji wyjściowej.

3.WYPADY

Stań tak aby twoja jedna noga była z przodu druga z tylu, ugnij lewe kolano I dotknij nim podłogę. Z tej pozycji wyskocz w gore i wyląduj na palcach, pamiętaj o zmianie nogi oraz żeby kolana uginały się pod katem 90 stopni.

4)BRZUSZKI

Połóż się na plecach z ugiętymi kolanami, a ręce powinny znajdować się za głową. Podbródek trzymaj cały czas do góry w stronę sufitu, podnieś tulów do góry tak aby łokcie dotykały kolana. Z powrotem zniż się  i tak powtarzaj 15 razy.

5)KROKODYLEK

Stan z nogami szerzej od szerokości barków. Zrób przysiad, a następnie padnij na ziemie z rękoma na ziemi , następnie podnieś się i skocz w gore i tak powtarzaj 15 razy.

Oczywiście ten trening jest dla osób początkujących. Z Sylwią ćwiczymy w domu już trzy miesiące i trening jest bardziej zaawansowany i dłuższy. Na treningu osobistym lub online Skype możemy wiele zrobić. Poprawie Twoja technikę wykonania ćwiczeń  i dodać dużo motywacji. Czasami troch pokrzyczę, ale to oczywiście  dla Twojego dobra hihi. Jest bardzo wiele kobiet, które nie maja pojęcia jak zacząć i taka forma współpracy jest najlepsza dla Ciebie. Wycisnę z Ciebie każda krople potu na treningu online, a na osobistej konsultacji w Anglii nie ma mowy o marudzeniu czy lenistwie. 

Jeśli interesuje Cie poważna zmiana w Twoim życiu, chcesz schudnąć do lata to musisz zgłosić się do mnie już teraz. Mój grafik jest bardzo napięty, wiec nie czekaj na ostatnia chwile 😉

Zadzwoń do mnie 07825268743  ANGLIA 

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk