Ramiona – Nowy Trening – VIDEO

Trening na ramiona w domu i na siłowni - Gosia Klos

Ramiona – Nowy Trening – VIDEO. Jak sami dobrze wiecie, ciężko jest zgubić tkankę tłuszczową z całego ciała. Pamiętaj, że nie nie zgubimy tłuszczu tylko z ramion, a z całego ciała. Dziś propozycja kolejnych ćwiczeń na ramiona. Kliknij Tutaj po inny zestaw  ćwiczeń tylko na ramiona. Przede wszystkim dieta jest bardzo ważna bogata w składniki odżywcze. Kliknij Tutaj po dietę.

Ostatnio byłam na szkoleniu o naszych jelitach i to nasz drugi mózg, który kieruje naszym zdrowiem.

To co spożywamy ma ogromny wpływ na nasze jelita i na zamieszkujące je drobnoustroje. Zaburzenia równowagi zespołu mikroorganizmów jelitowych wynikające ze złej diety mogą być przyczyną wielu schorzeń układu pokarmowego – począwszy od alergii, otyłości, zapaleń jelita grubego skończywszy na nowotworach. Badania sugerują, że rodzaj i ilość pożywienia może spowodować zmiany w składzie ilościowym mikroorganizmów jelitowych oraz regulować ich aktywność. Wykazano, że popularne diety mające na celu zmniejszenie masy ciała, które oparte są na spożywaniu przede wszystkim białek i małej ilości węglowodanów, nie są do końca korzystne.

Wraz ze spadkiem udziału węglowodanów w diecie, spada też ilość bakterii produkujących istotny dla właściwego funkcjonowania jelit – maślan oraz spada także ogólna liczba bakterii. Szczególnie duże znaczenie ma dieta bogatobłonnikowa oraz włączenie do diety naturalnych prebiotyków czyli substancji pobudzających prawidłowy rozwój mikroflory jelit np. korzeń cykorii, por, cebula czy czosnek. Dobra wiadomość jest taka, że nasza mikroflora szybko zmienia się wraz ze zmanią diety, natomiast zła jest taka, że tydzień zdrowej diety nie sprawi, że nasza mikroflora będzie zdrowa na dłużej.

Lecimy z treningiem na ramiona.

1. Biceps z barkami. Hantelki mogą być 1 kg, 3 x 20 powtórzeń. Stań na szerokość barków, plecy prosto. Można te ćwiczenie wykonać na siedząco jeśli masz problemy z kręgosłupem.

2. Ćwiczenia na triceps i plecy. Hantelki mogą być 1 kg, 3 x 20 powtórzeń. Stań na szerokość barków, plecy prosto. Można te ćwiczenie wykonać na siedząco jeśli masz problemy z kręgosłupem.

3. Ćwiczenia na klatkę piersiową i barki. Hantelki mogą być 1 kg, 3 x 20 powtórzeń. Stań na szerokość barków, plecy prosto. Można te ćwiczenie wykonać na siedząco jeśli masz problemy z kręgosłupem.

4.Ćwiczenia na triceps.Hantelki mogą być 1 kg, 3 x 20 powtórzeń. Stań na szerokość barków, plecy prosto. Można te ćwiczenie wykonać na siedząco jeśli masz problemy z kręgosłupem.

 

Pamiętaj o rozgrzewce 10 minutowej i cardio na koniec treningu. Możesz zjeść sobie posiłek protreningowy węglowodany, białko i tłuszcze ( poł awokado ).

Twój trener https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk