WYKROKI – 3 rodzaje ćwiczeń – VIDEO

Trening an uda i pośladki - Gosia Klos

WYKROKI – 3 rodzaje ćwiczeń – VIDEO. Kolejny zestaw ćwiczeń, ale tym razem 3 rodzaje wykroków do przodu, tylu i boku.

Ćwiczenia, które wykonujemy przed treningiem, jak sama nazwa wskazuje, mają na celu rozgrzać mięśnie, czyli podnieść ich temperaturę po to, by działały efektywniej. Ponadto zachodzi szereg zmian w twoim organizmie, które mają na celu przygotowanie naszego organizmu do treningu, jak również uchronienie nas przed urazem. W zależności od rodzaju i intensywności treningu, tym razem zajmiemy sie wykrokami, rozgrzewka będzie wyglądała bardziej intensywniejsza np. 20 pajaców 4 serie.

Lecimy z wykrokami. Zrób 10 powtórzeń na każda nogę po 3 serie z ciężarem 2 kg, dla zaawansowanych 5 kg. 

1.Wykroki do przodu.

Korzyści: Podczas gdy ćwiczenia ćwiczymy  pośladki i ścięgna podkolanowe – także wzmacniają się twoje uda, by  wyrzeźbić i ujędrnić ciało od pasa w dół .

Instrukcje: Stań i ze stopami na szerokość bioder.  Dłonie daj na biodrach lu zrób z ciężarami i powoli, krok po kroku idź prawą nogą do przodu. Utrzymuj prosty kręgosłup i wagę na piętach, opuść ciało, aż obie nogi przednie i tylne tworzą kąty 90 stopni, a kolana znajdują się bezpośrednio nad palcami. Zatrzymaj, a następnie przynieś prawą nogę do tyłu, aby powrócić, aby rozpocząć. Uważaj, aby się nie chybotać! Wykonaj krok do przodu lewą nogą i powtórz.

2.Zakroki do tyłu.

Korzyści: Podczas gdy ćwiczenia ćwiczymy  pośladki i dwugłowy – także wzmacniają się  twoje uda, aby  wyrzeźbić i ujędrnić ciało od pasa w dół . Bardzo ważnym przy tym ćwiczeniu jest balans, który z doświadczenia wiem, że jest cieżko utrzymać. Możesz na początku postawić z boku krzesło i spróbować w ten sposób wykonać to ćwiczenie. 

3. Wykroki do boku. W tym ćwiczeniu trzeba mieć zdrowe kolana i kręgosłup. Pamiętaj aby kolana nie wychodziły po za palce od nóg i trzymaj prosto kręgosłup. 

Mówiąc o ćwiczeniach, istnieje wiele ćwiczeń, które pozwalają ci pozostać w swoim wygodnym domu i ćwiczyć je lub możesz ze mną sie umówić na taką konsultacje.. Oznacza to oszczędność czasu i oszczędność pieniędzy, ponieważ nie trzeba płacić za członkostwo w siłowni co miesiąc.

Kliknij TUTAJ i działaj!

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg Twój dietetyk i trener osobisty w jednym

 

 

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk