Polski Fryzjer w Burton On Trent – OLAPLEX COLOR

Polski Fryzjer w Burton On Trent – OLAPLEX COLOR. W mojej pracy poznaje bardzo dużo ludzi, ludzi którzy chcą zmienić coś w swoim życiu, chcą pozbyć się wagi, przygotować do zawodów Fitness Bikini czy ludzi poznanych przypadkiem. I tak było i tym razem. Poznałam wspaniałego, młodego człowieka, który swoją ciężka pracą i pasją osiągną niesamowity sukces.
Pasja to nic innego jak rodzaj motywacji wewnętrznej, ale ktoś, kto jest dopiero na początku tej drogi, zamiast pasji wnosi poświęcenie, a poświęcenie jest dla kogoś lub dla czegoś, a nie dla siebie. Jeżeli ktoś wkłada swoje serce w nadziei, że zostanie mu to wynagrodzone, doprowadzi się do wypalenia. I taki jest właśnie Michał Michałowski.

Przeczytajcie jak Michał pisze o sobie:

Fryzjerstwo to moja pasja od dziecka. Swoją przygodę zacząłem bardzo wcześnie, bo już jako kilkulatek towarzyszyłem Mamie przy pracy Fryzjera. Od niej zaczerpnąłem swoją pasję. Jestem absolwentem Zespołu Szkół Projektowania i Stylizacji Ubioru w Sosnowcu. Również ukończyłem miedzy innymi Szkolenie Akadema Loreeal Professional; klucz koloru, kolorystyka Expert Akademia Berndowicz&Kublin Keune, the art of Hair Designing, Obsługa i Techniki strzyżenie i koloryzacja Lovelylook.

Współpracowalem przy eventach takich jak pokazy mody, programy telewizyjne oraz z gwiazdami takimi jak ( DODA,Candy Girl,Patryk Kumór,Honey).  Jednakże, profesjonalny Makeup to coś z czym uwielbiam się utożsamiać. Ukończyłem Szkolenie Profesjonalnego Makijażu Teatralnego. Kocham zmieniać wizerunek ludzi i pokazywać w jak w prosty sposób można naprawdę elegancko wyglądać. Potrafię wydobyć głębię piękna u każdej osoby.

Polski Fryzjer w Burton On Trent – OLAPLEX COLOR. Prowadzę salon Hair &Beauty w UK Burton on Trent i wspólnie ze swoją miłością, która zajmuje się sekcją Beauty spełniamy swoje marzenia. Wykonujemy całkowite metamorfozy Nasz salon jest Partnerem włoskiej firmy MONTIBELLO która jest nr 2 na rynku w Uk pod względem technologi produktów, systematycznie bierzemy udział w szkoleniach doskonalących nasze umiejętności.

W tym roku we wrześniu 2016 wyjeżdżamy do Akademia Montibello w Barcelonie, gdzie będziemy szkolić się z najnowszych technik koloryzacji oraz ostrych cięć! A głownie by uzyskać tytuł stylisty Montibllo, by niedługo otworzyć jeden wielki salon gdzie każda kobieta będzie mogła czuć się wyjątkowo odprężona i również skorzystać z usług Trenera Personalnego w salonie chciałbym stworzyć jedno miejsce gdzie każdy poczuję się wyjątkową osobą!!! Zapraszam do zapoznania się z moimi pracami oraz recenzjami, a tak naprawdę do poznania Mnie osobiście.

Dziękuję  Michał Michałowski

A oto kilka prac Michała 

michał

Jeśli chciałabyś przejść taką metamorfozę, zadzwoń i umów się na spotkanie:

Michał Michałowski – 07542305011

Michała Fun Page – zobacz ponad 2000 tyś. jego prac!!! 

                          Kliknij w poniższy link!   

>>>>>>https://m.facebook.com/hairburton<<<<<<

 

POLECAM SERDECZNIE!

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk