Jak zlikwidować fałdy na plecach – Gosia Klos

plecy

Jak zlikwidować fałdy na plecach – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg. Żeby wymodelować plecy, zdecydowanie zalecam najpierw trening siłowy. Trening SIŁOWY, czyli z obciążeniem- ciężarkami, wzmocnia mięśnie. W następnej kolejności wykonuje się trening CARDIO  30-40 min.. On spala tzw. fałdy oraz niechciane wałeczki w okolicy zapięcia od stanika.

Trening musi być odpowiednio dobrany. Zalecam konsultacje z Trenerem Personalnym, gdyż zbyt duży ciężar lub nieodpowiednia technika powoduje, iż podczas treningu są uaktywniane zupełnie inne mięśnie niż te docelowo trenowane. Jeżeli jednak trening jest wykonywany bez większych zarzutów, to i tak nigdy w życiu nie pokażemy efektów pięknie wyglądających pleców, jeżeli będą one przykryte zbędną tkanką tłuszczową. Dlatego kontrolowanie liczby przyjmowanych kalorii jest konieczne! 
Aby zlikwidować fałdy na plecach, musisz również poprawić swoje nawyki żywieniowe i unikać pokarmów, które nie oferują żadnych korzyści odżywczych dla organizmu, takich jak alkohol, przetworzonych przekąsek, fast food, słodyczy i deserów.  Zawsze powtarzam, że budowanie diety oparte jest  głównie na zielonych warzywach, owocach, chudych mięs bez skóry i oczywiście ryby.

Najlepiej wszystko gotowane, a nie smażone. Nie przetworzone! Szykuj sobie wszystko wieczorem tak aby miała gotowe na następny dzień.

Z doświadczenia wiem , że tłuszcz, który gromadzi się  wokół dolnej części pleców mogą być przypisane do potencjalnego problemu z insulino-opornością organizmu. Osoby o niskiej wrażliwości na insulinę mają utrudniony czas przetwarzania węglowodanów na energię, a ich  makroelementy jak tłuszcz zbyt łatwo się odkłada. Jak  zlikwidować fałdy na plecach? To proste!  Zaleca wdrożenie metaboliczny trening oporowy, aby zwiększyć produkcję w organizmie czynnika wzrostu insulino-podobnego. To jest  najlepszy sposób dla  organizmu.

 Również z moimi podopiecznymi wykonujemy ćwiczeń sercowo-naczyniowe, takie jak bieganie, szybki marsz, pływanie, skakanka lub wchodzenie po schodach, co najmniej cztery razy  w tygodniu.

Wykonaj to jedno ćwiczenie w domu na każdą nogę po 12 razy 3 serie.

 

Jeśli borykasz się z nadwaga i nie możesz pozbyć sie zbędnych kilogramów, umów sie ze mną na konsultacje.

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Daj łapkę w górę! Napisz komentarz pod artykułem i udostępnij go dalej! To dla nas ważne 🙂

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk